Зірки DOC. Бергман

21 вересня 2018, Пт. 20:40
Кінотеатр Україна Київ, вул. Городецького, 5
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Зірки DOC. Бергман у Києві - фото №1 picture
Зірки DOC. Бергман у Києві - фото №2 picture
Зірки DOC. Бергман у Києві - фото №3 picture
Зірки DOC. Бергман у Києві - фото №4 picture
Зірки DOC. Бергман у Києві - фото №5 picture
Зірки DOC. Бергман у Києві - фото №6 Зірки DOC. Бергман у Києві піти
Зірки DOC. Бергман у Києві - фото №7 Зірки DOC. Бергман у Києві дивитись

Про подiю

Представляємо перший фільм проекту «Зірки DOC» – документальну сагу про видатного режисера Інгмара Бергмана, прем’єра якої відбулася на Міжнародному Каннському кінофестивалі – 2018.

Бергман – справжній творець! Він поставив понад 170 театральних постановок і 60 фільмів, випустив цілу низку книг, створив власну кіностудію Cinematograph, а ще в нього дев'ять дітей, п'ять офіційних дружин і кілька захоплень.

Імениті кіномитці, від Квентіна Тарантіно і Вуді Аллена до Міхаеля Ханеке, вважають його абсолютним режисером, оскільки Бергман зробив своє кіно і все своє життя унікальної роботою! Документальний фільм «Бергман» максимально розкриє всю правду про шведського генія.

Це історія чоловіка, батька, коханця, режисера, чиї фільми та спектаклі визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтва. У документальному фільмі, знятого до 100-річчя Бергмана, наведені фрагменти його картин, унікальна хроніка, інтерв'ю з рідними, колегами, друзями і коханими.

Документальний фільм «Бергман» демонструється українською мовою.

Проект «Зірки DOC» – це серія найновіших документальних фільмів про видатних митців сучасності! Мистецтво, кіно, театр, музика, наука – найкращі документальні фільми світового прокату тепер і в Україні!

У жовтні на великі екрани також вийде документальний фільм Тома Вульфа «Марія до Каллас», який повністю побудовано на невідомих відео- і кіноматеріалах про найвеличнішу оперну діву ХХ століття. А наприкінці року – нова документальна історія «Мадонна та Breakfast Club».

Інші дати

Схожі події

KISFF2019 KISFF2019 16 Подiй KISFF2019 20.04 - 21.04.2019 Серіал #Школа. Останній фан-тур 21 квітня 17:00, Нд Серіал #Школа. Останній фан-тур Київ, Палац культури КПІ від 190 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 21 квітня Серіал #Школа. Останній фан-тур Палац культури КПІ Придбати Berlinale Spotlight: Should I Stay Or Should I Go на #KISFF2019 20 квітня 21:40, Сб Berlinale Spotlight: Should I Stay Or Should I Go на #KISFF2019 Київ, Кінотеатр Київ (Червона зала) від 50 грн. Berlinale Spotlight: Should I Stay Or Should I Go на #KISFF2019 Вже не хочу 20 квітня Berlinale Spotlight: Should I Stay Or Should I Go на #KISFF2019 Кінотеатр Київ (Червона зала) Придбати Серіал #Школа. Останній фан-тур 01 червня 18:00, Сб Серіал #Школа. Останній фан-тур Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 01 червня Серіал #Школа. Останній фан-тур Літній театр Морвокзал Придбати