Зірки DOC. Бергман

20 вересня 2018, Чт. 19:30
БАТТЕРФЛЯЙ DeLuxe Київ, вул. Горького, 50.
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Представляємо перший фільм проекту «Зірки DOC» – документальну сагу про видатного режисера Інгмара Бергмана, прем’єра якої відбулася на Міжнародному Каннському кінофестивалі – 2018.

Бергман – справжній творець! Він поставив понад 170 театральних постановок і 60 фільмів, випустив цілу низку книг, створив власну кіностудію Cinematograph, а ще в нього дев'ять дітей, п'ять офіційних дружин і кілька захоплень.

Імениті кіномитці, від Квентіна Тарантіно і Вуді Аллена до Міхаеля Ханеке, вважають його абсолютним режисером, оскільки Бергман зробив своє кіно і все своє життя унікальної роботою! Документальний фільм «Бергман» максимально розкриє всю правду про шведського генія.

Це історія чоловіка, батька, коханця, режисера, чиї фільми та спектаклі визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтва. У документальному фільмі, знятого до 100-річчя Бергмана, наведені фрагменти його картин, унікальна хроніка, інтерв'ю з рідними, колегами, друзями і коханими.

20 вересня у кінотеатрі «Баттерфляй DeLuxe» відбудеться спеціальний показ із лекцією кінознавця Станіслава Сукненко та welcome drink.

Станіслав Сукненко – відомий кінознавець, який був серед перших, хто започатковував кіноклубний рух в Україні. Вважає, що головне «не дивитися, а «бачити» фільми» й переконаний, що прихильники кінематографу потребують не лекції про кіно, а спілкування «навколо екрану». Автор книги «КІНОРОМАНИ: Українські письменники про улюблені фільми» (2006), яка ввійшла в шорт-лист 10 найкращих книжок року. Його останню книгу “TO HOLLYWOOD FROM UKRAINE” (2018) про участь наших співвітчизників у розвитку Голлівуду та їх вплив на американську культуру та мистецтво, уже вважають великою мистецькою подією.

Станіслав Сукненко – кінознавець-практик. Як режисер він зафільмував декілька документальних фільмів, поставив кілька вистав у київських та закордонних театрах. Зараз працює над повнометражним документальним проектом «З України до Голлівуду», зйомки якого відбуваються в Україні та США.

Документальний фільм «Бергман» демонструється українською мовою.

Проект «Зірки DOC» – це серія найновіших документальних фільмів про видатних митців сучасності! Мистецтво, кіно, театр, музика, наука – найкращі документальні фільми світового прокату тепер і в Україні!

У жовтні на великі екрани також вийде документальний фільм Тома Вульфа «Марія до Каллас», який повністю побудовано на невідомих відео- і кіноматеріалах про найвеличнішу оперну діву ХХ століття. А наприкінці року – нова документальна історія «Мадонна та Breakfast Club».

Інші дати

Схожі події

Ніч фільмів Вуді Аллена 13 жовтня 22:30, Сб Ніч фільмів Вуді Аллена Кінопанорама, Київ від 140 грн. Ніч фільмів Вуді Аллена Вже не хочу 13 жовтня Ніч фільмів Вуді Аллена Кінопанорама Придбати Shut up and play the piano 03 жовтня 20:00, Ср Shut up and play the piano Кінопанорама, Київ від 70 грн. Shut up and play the piano Вже не хочу 03 жовтня Shut up and play the piano Кінопанорама Придбати Ніч рекламожерів 2018 Ніч рекламожерів 2018 6 Подiй Ніч рекламожерів 2018 27.10 - 28.10.2018 The Doors: Live at The Bowl 25 вересня 21:00, Вт The Doors: Live at The Bowl Кінотеатр Україна (Червоний зал), Київ від 100 грн. The Doors: Live at The Bowl Вже не хочу 25 вересня The Doors: Live at The Bowl Кінотеатр Україна (Червоний зал) Придбати