Зірки DOC. Бергман

20 вересня 2018, Чт. 19:30
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Представляємо перший фільм проекту «Зірки DOC» – документальну сагу про видатного режисера Інгмара Бергмана, прем’єра якої відбулася на Міжнародному Каннському кінофестивалі – 2018.

Бергман – справжній творець! Він поставив понад 170 театральних постановок і 60 фільмів, випустив цілу низку книг, створив власну кіностудію Cinematograph, а ще в нього дев'ять дітей, п'ять офіційних дружин і кілька захоплень.

Імениті кіномитці, від Квентіна Тарантіно і Вуді Аллена до Міхаеля Ханеке, вважають його абсолютним режисером, оскільки Бергман зробив своє кіно і все своє життя унікальної роботою! Документальний фільм «Бергман» максимально розкриє всю правду про шведського генія.

Це історія чоловіка, батька, коханця, режисера, чиї фільми та спектаклі визнані безумовними шедеврами у світовій історії мистецтва. У документальному фільмі, знятого до 100-річчя Бергмана, наведені фрагменти його картин, унікальна хроніка, інтерв'ю з рідними, колегами, друзями і коханими.

20 вересня у кінотеатрі «Баттерфляй DeLuxe» відбудеться спеціальний показ із лекцією кінознавця Станіслава Сукненко та welcome drink.

Станіслав Сукненко – відомий кінознавець, який був серед перших, хто започатковував кіноклубний рух в Україні. Вважає, що головне «не дивитися, а «бачити» фільми» й переконаний, що прихильники кінематографу потребують не лекції про кіно, а спілкування «навколо екрану». Автор книги «КІНОРОМАНИ: Українські письменники про улюблені фільми» (2006), яка ввійшла в шорт-лист 10 найкращих книжок року. Його останню книгу “TO HOLLYWOOD FROM UKRAINE” (2018) про участь наших співвітчизників у розвитку Голлівуду та їх вплив на американську культуру та мистецтво, уже вважають великою мистецькою подією.

Станіслав Сукненко – кінознавець-практик. Як режисер він зафільмував декілька документальних фільмів, поставив кілька вистав у київських та закордонних театрах. Зараз працює над повнометражним документальним проектом «З України до Голлівуду», зйомки якого відбуваються в Україні та США.

Документальний фільм «Бергман» демонструється українською мовою.

Проект «Зірки DOC» – це серія найновіших документальних фільмів про видатних митців сучасності! Мистецтво, кіно, театр, музика, наука – найкращі документальні фільми світового прокату тепер і в Україні!

У жовтні на великі екрани також вийде документальний фільм Тома Вульфа «Марія до Каллас», який повністю побудовано на невідомих відео- і кіноматеріалах про найвеличнішу оперну діву ХХ століття. А наприкінці року – нова документальна історія «Мадонна та Breakfast Club».

Інші дати

Схожі події

Ніч рекламожерів 2019 25 жовтня 20:00, Пт Ніч рекламожерів 2019 Київ, Планета Кіно у River Mall (зал №4 CINETECH+) від 450 грн. Ніч рекламожерів 2019 Вже не хочу 25 жовтня Ніч рекламожерів 2019 Планета Кіно у River Mall (зал №4 CINETECH+) Придбати Шалені мрійники Шалені мрійники 40 Подiй Шалені мрійники 19.10 - 15.12.2019 земляни 01 листопада 19:00, Пт земляни Київ, Кінотеатр "Київська Русь" від 100 грн. земляни Вже не хочу 01 листопада земляни Кінотеатр "Київська Русь" Придбати Веніамін Смєхов Подію скасовано 25 жовтня 19:00, Пт Веніамін Смєхов Київ, Будинок Кіно від 299 грн. Веніамін Смєхов Вже не хочу 25 жовтня Веніамін Смєхов Будинок Кіно Придбати