Бери від життя все

30 травня 2019, Чт. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Бери від життя все»?

1. Репліки героїв розберуть на цитати.
2. Провокаційні теми, жива дискусія – буде цікаво.
3. Хороший життєвий гумор покращить настрій.

Театр «Золоті ворота» запрошує на комедійну виставу для дорослих «Бери від життя все». Приголомшливий акторський склад і нетривіальний сюжет, приходьте!

У виставі йтиметься про творчість наших сучасників Папи Бо та Руслана Горового – громадських діячів і блогерів. Талановиті актори яскраво змалюють глядачеві історії звичайних людей, що живуть із нами поруч. Це представники різних професій і занять – домогосподарка і водій маршрутки, астролог і студент, модель і психолог. Проживаючи в маленьких містах, вони намагаються «вичавити» з свого побуту максимум.

Вистава провокує і веселить, викликає на дискусію і точно не залишає байдужим. Не чекайте класичної «нетлінки». «Бери від життя все» – щось новеньке.

Режисер – Тетяна Губрій.
Ролі виконують: Віталіна Біблів, Володимир Ковбель, Інна Калаба, Владислав Онищенко, Орест Пастух, Микита Слободенюк та інші талановиті актори.

Тривалість – 80 хвилин, без антракту.
Чекаємо на вас!

Інші дати

Схожі події

Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати Вій 21 липня 19:00, Нд Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 21 липня Вій Російський театр Придбати