Berlin.Odesa.Jazz | Céline Rudolph Band

7 грудня 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Про Селін: "Перлина європейського джазового вокалу" — так кажуть про Селін на французькій радіостанції TSF. І не дарма!

Селін Рудольф — вокалистка та композиторка з Берліну. Вона балансує між чотирма містами: Берліном, Сан-Паулу, Парижем та Нью-Йорком, між мовами та жанрами, але завжди знаходиться в самому серці музики.

Селін народилася в Берліні, виросла у сім'ї музикантів. Вивчала джазовий вокал у Hochschule der Künste Berlin, згодом поринула у африканську музику та вчилася у перкусіоніста Фамуду Конате на заході Африки. Любов до бразильської музики привела її в Сан-паулу. Там вона познайомилась з Родольфо Стретером, який продюсував три її альбома та чотири тури по Європі та Бразилії.

Альбом Селін "OBSESSION" потрапив в щорічний список German Critics Award "Preis der Deutschen Schallplattenkritik" і виграв престижну премію German Jazz Award ECHO JAZZ 2018 за найкращий джазовий вокал.

Про програму: Легкість, природній бразильский ритм та класичні джазові традиції поєдналися у новому альбомі Селін "PEARLS". Нам з вами пощастить почути його у живому виконанні! Джазовий вокал та імпровізаційна майстерність, ритмічне натхнення та складні мелодичні прийоми покажуть шлях до захоплюючої звукової подорожі!

Склад:
Tomek Soltys
Marc Muellbauer
Eric Schaefer

До зустрічі в Urban Music Hall на Berlin.Odesa.Jazz!

Откройте для себя невероятную бандуру в Urban Music Hall!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Oscar New Year 17 грудня 19:00, Вт Oscar New Year Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Oscar New Year Вже не хочу 17 грудня Oscar New Year Одеський театр Опери та Балету Придбати