Besame mucho

20 жовтня 2018, Сб. 19:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Besame mucho у Києві - фото №1 Besame mucho у Києві
Besame mucho у Києві - фото №2 Besame mucho у Києві афіша

Про подiю

На численні прохання слухачів концерт Besame mucho на біс!

Колектив "Franckyjazz" підготував неперевершену нову програму - "Besame Mucho" ( "Tu vuo fa lAmericano"), яка включає найвідоміші хіти італійської, кубинської і мексиканської музики, частина з яких представлена в нестандартній, джазовій обробці. Ключовим визначенням стилю програми стає майстерне переплетіння кількох культур: як мелодики італійської мови з інтонаціями американського джазу в композиції "Tu vuo fa lAmericano", так і англійської мову в супроводі ритмів латини в пісні «Sway».

За задумом автора, ці поєднання пародіюють процес американізації, що охопив більшу частину світу до, але особливо в післявоєнні роки. Уже в 50-60 роки такі хіти як "Volare", "L`Italiano", "Besame Mucho" набувають яскраво-виражене джазове забарвлення. Інтонації цієї музики можна було почути в будь-якій країні.

"Tu vuo fa l`Americano" - легендарні композиції з репертуару Dalida і Toto Cutugno, музика, що звучала в італійському кіно в 50-60-ті роки в джазовій обробці, в поєднанні з хітами з репертуару Nat King Cole і Dean Martin, здатні стати основою цілої серії концертів під назвою «Mafia Jazz» або «Jazz, Slow & Cha-cha-cha» призводять слухачів в епоху, що увійшла в світову історію музики, як період «сплаву» музичних традицій - італійської музики, американського джазу і ритмів латини.

Під час виконання музичних творів у вас буде можливість насолоджуватися не тільки музикою ... На екрані Кінопанорами вас очікує відео підтримка творів, які звучатимуть зі сцени.

Ця програма сподобається всім! Приходьте до нас 20 жовтня в Кінопанораму і оцініть філігранне майстерне музичне та вокальне ведення вечора, а також отриматие заряд романтичного настрою від нашої програми!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж Фан-зона закінчується! 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати