Beth Hart

8 грудня 2019, Нд. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 746 грн.
від 746 грн.

Галерея

Beth Hart у Києві - фото №1 Beth Hart у Києві
Beth Hart у Києві - фото №2 Beth Hart у Києві афіша
Beth Hart у Києві - фото №3 Beth Hart у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Beth Hart?

1. Познайомитися з однією із кращих співачок сучасності з унікальним голосом.
2. Першими почути нову програму та свої улюблені пісні.
3. Виступи Бет Харт ніколи не повторюються, вона любить імпровізувати й ділиться з глядачами своїми найпотаємнішими переживаннями та історіями з життя.

Королева блюзу Бет Харт знову виступить у Києві!

Бет Харт – видатна американська співачка й авторка пісень, номінантка Grammy, переможниця Blues Music Award в номінації «Краща блюзова виконавиця». Її часто порівнюють із Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Вайнхаус. Це та численні нагороди і номінації співачки підтверджує, що сьогодні вона найкраща блюз-рокова виконавиця.

Її виступ у Києві грудні 2018-го для багатьох меломанів став подією року, вона завоювала серця української публіки! Концерт був таким успішним, що Київ уже включений до світового туру співачки майже за рік до майбутнього виступу. Це буде єдиний концерт Бет Харт в Україні. Він відбудеться 8 грудня у Палаці «Україна».

За минулий рік Бет Харт не тільки об'їздила весь світ, а й випустила реліз «Beth Hart. Live At The Royal Albert Hal», який отримав величезну кількість хвалебних рецензій від медіа і захоплених відгуків глядачів. А зараз співачка розпочала роботу над новим матеріалом. Тож київську публіку чекають і нові пісні, і улюблені хіти.

Фірмові жанри Бет – рок, блюз, соул і джаз. У неї унікальний голос із вражаючим тембром і величезним вокальним діапазоном. Але всі, хто був на концертах Бет Харт, знають, що вона вражає не тільки своїм голосом, а й своєю щирістю, якої так не вистачає в сучасному світі. У кожній пісні вона ніби заглядає до вас у душу, відчуває всі ваші емоції та відкриває своє серце, віддаючи себе без залишку! Приходьте на концерт і доторкніться до прекрасного світу Бет Харт!

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати