27 вересня 2019, Пт. 19:00
Otel' Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 390 грн.
від 390 грн.

Про подiю

До Києва їде британський репер Bexey

В Україні вже побувало багато реперів нової хвилі з Америки - наприклад, GHOSTEMANE або Denzel Curry. Тепер прийшла черга Британії. До нас їде Джордж Мейер, якого світ хіп-хопу знає під псевдонімом Bexey.

Дата і місце - 27 вересня, 19.00, клуб Otel'.

Зараз Мейеру 23 роки і він тільки-тільки наближається до реальної слави, але його фанати б’ють татухи з його обличчям або роблять характерну зачіску щоб бути схожим на Bexey. Зазвичай це - два кущі волосся з боків і виголена смуга посередині.

Bexey запам'ятовується слухачам не тільки завдяки своїм енергійним трекам з пристойною часткою хизування, а й зовнішнім виглядом. Він екстравагантно одягається, завжди фарбує волосся і носить чорні-чорні лінзи, щоб створити ефект загадковості.

Ще дев'ять років тому Мейер тільки опановував інтернет і ходив в спортивному одязі, як британський гопник. Тоді-то він вперше і записав музику, але вона не привернула жодної уваги. Тому Bexey вирішив щось кардинально міняти.
Тепер його провокуючий образ приваблює не тільки увагу молоді, а й реперів, більших за авторитетом. Йому респектує Young Thug, з ним пишеться той же GHOSTEMANE і $ UICIDEBOY $. Але найбільше Bexey запам'ятався завдяки дружбі з нині покійним репером Lil Peep.
У них на двох є один спільний міні-альбом. А в кожному інтерв'ю, коли у Bexey запитують про Lil Peep, він говорить, що краще людини і друга йому не доводилося знати.

Втім, Bexey не сумує. Він став наполегливим і ще більш впевненим у собі - цю еволюцію можна побачити від перших треків до найсвіжіших. І, звичайно, продовжує записувати музику - суміш трепу, грайму та поп-музики. Зараз Bexey працює над новим матеріалом і не виключено, що саме Київ почує його першим

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show -25% на кожен 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати