27 вересня 2019, Пт. 19:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Про подiю

До Києва їде британський репер Bexey

В Україні вже побувало багато реперів нової хвилі з Америки - наприклад, GHOSTEMANE або Denzel Curry. Тепер прийшла черга Британії. До нас їде Джордж Мейер, якого світ хіп-хопу знає під псевдонімом Bexey.

Дата і місце - 27 вересня, 19.00, клуб Mezzanine.

Зараз Мейеру 23 роки і він тільки-тільки наближається до реальної слави, але його фанати б’ють татухи з його обличчям або роблять характерну зачіску щоб бути схожим на Bexey. Зазвичай це - два кущі волосся з боків і виголена смуга посередині.

Bexey запам'ятовується слухачам не тільки завдяки своїм енергійним трекам з пристойною часткою хизування, а й зовнішнім виглядом. Він екстравагантно одягається, завжди фарбує волосся і носить чорні-чорні лінзи, щоб створити ефект загадковості.

Ще дев'ять років тому Мейер тільки опановував інтернет і ходив в спортивному одязі, як британський гопник. Тоді-то він вперше і записав музику, але вона не привернула жодної уваги. Тому Bexey вирішив щось кардинально міняти.
Тепер його провокуючий образ приваблює не тільки увагу молоді, а й реперів, більших за авторитетом. Йому респектує Young Thug, з ним пишеться той же GHOSTEMANE і $ UICIDEBOY $. Але найбільше Bexey запам'ятався завдяки дружбі з нині покійним репером Lil Peep.
У них на двох є один спільний міні-альбом. А в кожному інтерв'ю, коли у Bexey запитують про Lil Peep, він говорить, що краще людини і друга йому не доводилося знати.

Втім, Bexey не сумує. Він став наполегливим і ще більш впевненим у собі - цю еволюцію можна побачити від перших треків до найсвіжіших. І, звичайно, продовжує записувати музику - суміш трепу, грайму та поп-музики. Зараз Bexey працює над новим матеріалом і не виключено, що саме Київ почує його першим