24-pay-mark Created with Sketch.

Bexey

27 вересня 2019, пт. 19:00
Otel' Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 390 грн.
від 390 грн.

Про подiю

До Києва їде британський репер Bexey

В Україні вже побувало багато реперів нової хвилі з Америки - наприклад, GHOSTEMANE або Denzel Curry. Тепер прийшла черга Британії. До нас їде Джордж Мейер, якого світ хіп-хопу знає під псевдонімом Bexey.

Дата і місце - 27 вересня, 19.00, клуб Otel'.

Зараз Мейеру 23 роки і він тільки-тільки наближається до реальної слави, але його фанати б’ють татухи з його обличчям або роблять характерну зачіску щоб бути схожим на Bexey. Зазвичай це - два кущі волосся з боків і виголена смуга посередині.

Bexey запам'ятовується слухачам не тільки завдяки своїм енергійним трекам з пристойною часткою хизування, а й зовнішнім виглядом. Він екстравагантно одягається, завжди фарбує волосся і носить чорні-чорні лінзи, щоб створити ефект загадковості.

Ще дев'ять років тому Мейер тільки опановував інтернет і ходив в спортивному одязі, як британський гопник. Тоді-то він вперше і записав музику, але вона не привернула жодної уваги. Тому Bexey вирішив щось кардинально міняти.
Тепер його провокуючий образ приваблює не тільки увагу молоді, а й реперів, більших за авторитетом. Йому респектує Young Thug, з ним пишеться той же GHOSTEMANE і $ UICIDEBOY $. Але найбільше Bexey запам'ятався завдяки дружбі з нині покійним репером Lil Peep.
У них на двох є один спільний міні-альбом. А в кожному інтерв'ю, коли у Bexey запитують про Lil Peep, він говорить, що краще людини і друга йому не доводилося знати.

Втім, Bexey не сумує. Він став наполегливим і ще більш впевненим у собі - цю еволюцію можна побачити від перших треків до найсвіжіших. І, звичайно, продовжує записувати музику - суміш трепу, грайму та поп-музики. Зараз Bexey працює над новим матеріалом і не виключено, що саме Київ почує його першим

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати