24-pay-mark Created with Sketch.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Акустична програма

4 квітня 2024, чт. 19:00-21:00
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю


ЕКСКЛЮЗИВНЕ ЗВУЧАННЯ: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ З АКУСТИЧНИМ КОНЦЕРТОМ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграють акустичні концерти у філармоніях та Оперних театрах найбільших міст України.

4 квітня відбудеться концерт в Івано-Франківську. Драмтеатр, початок о 19:00.

У квітні 2024 року шанувальники зможуть побачити та почути ексклюзивну акустичну програму гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, такі концерти гурт даватиме вперше у своїй історії.

Нові пісні та вже давно знайомі треки: «Без неї ніяк», «ДИМ», «Весь світ», «Зорі запалали», «Вільні люди» та інші – у новому звучанні.

Тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Разом до перемоги», прославився абсолютними аншлагами у кожному з міст. У 2023 році гурт, проїхавши більше 120 000 км та зіграв більше 150 концертів Україною та світом.

З початку повномасштабного вторгнення БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дають виключно благодійні концерти, і ці ­– не виключення.

«Куплений вами квиток на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це донат для українських військових, а тим самим – внесок у нашу Перемогу. Більшу частину цих коштів ми витратимо на закупівлю дронів та автомобілів для ЗСУ. Війна почалась ще у 2014 році, але 24 лютого 2022 року кожен з нас відчув це пекло на собі. В цей день український народ почав рух до справжньої Незалежності. Немає іншого шляху у нас з вами, як шлях до Перемоги. І саме зараз, весь український народ, та в першу чергу – Збройні Сили України, рухають нашу Країну до цієї неминучої, української Перемоги», – Сергій Танчинець.

Прямо зараз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ продовжують свій великий тур під назвою «Разом до перемоги», який продовжиться до березня 2023.

Також гурт наголошує: «Не артисти роблять концерти, їх роблять глядачі, які прийшли у цей момент до артиста в зал».

Тож, не пропустіть БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у своєму місті!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт 24 травня 19:00, пт “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Київ, V’YAVA від 400 ₴ “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт Вже не хочу 24 травня “Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт V’YAVA Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 серпня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Рівне, Палац культури та спорту "Хімік" від 790 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац культури та спорту "Хімік" Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати