24-pay-mark Created with Sketch.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Разом до Перемоги

від 600 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» З КОНЦЕРТОМ «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ НА БІС

Івано-Франківськ! Охочих прийти на благодійний концерт було дуже багато ­–більше ніж квитків. Тож анонсуємо концерт НА БІС у твоєму місті, цього разу не пропусти!

14 грудня побачимося на концерті в рамках туру «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ». Місце зустрічі – Інститут Туризму (Вул. Галицька, 201, Б). Початок о 19:00.

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – український гурт, який збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Їх творчість – це уособлення світогляду українців – хороброго, чуттєвого й незламного.

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» люблять за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і вже зіграли безліч концертів на підтримку України, ЗСУ та українських людей, які постраждали від війни.

За 2022 рік гурт зіграв 76 благодійних сольних концертів у рамках туру «Вільні Люди» на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном. Аншлагові концерти пройшли у Молдові, Німеччині, Чехії, Кіпрі, Португалії, Великій Британії, США, Іспанії та Канаді. А також близько 80 благодійних концертів для ЗСУ у місцях постійних дислокацій, на передовій, у шпиталях.

У 2023 році гурт планує зіграти більше 150 концертів на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном.

Сума допомоги від «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» для українського війська – понад 35 млн грн, адже кожен квиток – донат ЗСУ та внесок у ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!