БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

7 березня 2020, Сб. 21:30
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Про подiю

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ 7-го березня 2020 року в Одесі! Чекаємо на вас о 21:30 в концерт-холі «Сади Перемоги».

Чому варто піти на концерт гурту беz обмежень?

1. На сцені справжні чоловіки, які завойовують серця щирістю пісень й умінням відверто ділитися своїми почуттями.
2. Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії й емоцій, які важко описати словами.
3. З перших акордів вони заводять публіку та не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

7 березня о 21:30 гурт "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ" виступить у концерт-холі «Сади Перемоги»

Герої пісень гурту рідко бувають щасливими, проте весь час припадають до душі слухачам. Можливо, саме в цьому секрет довгоочікуваного успіху. Адже до визнання БЕZ ОБМЕЖЕНЬ йшли більше 10 років.

Чудовий настрій і атмосфера романтики на концерті "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"!

Той, хто втратив свою любов, зможе посумувати під ліричні мелодії, той, хто шукає, отримає віру, що зовсім скоро знайде, а всі інші – вибирають місця для поцілунків і міцно тримаються за руки, занурюючись в атмосферу романтики та чуттєвості на концерті "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ".

Де купити квитки на концерт гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" в Одесі?

Замовити онлайн квитки на концерт гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" 7 березня о 21:30 в концерт-холі «Сади Перемоги» в Одесі можна на сайті Concert.ua. Також ви можете придбати їх у наших квиткових офісах.


Артисти

Інші дати

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати