БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

7 березня 2020, Сб. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ 7-го березня 2020 року в Одесі! Чекаємо на вас о 19:00 в Театрі Музкомедії.

Чому варто піти на концерт гурту беz обмежень?

1. На сцені справжні чоловіки, які завойовують серця щирістю пісень й умінням відверто ділитися своїми почуттями.
2. Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії й емоцій, які важко описати словами.
3. З перших акордів вони заводять публіку та не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

7 березня о 19:00 гурт "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ" виступить у в Театрі Музкомедії

Герої пісень гурту рідко бувають щасливими, проте весь час припадають до душі слухачам. Можливо, саме в цьому секрет довгоочікуваного успіху. Адже до визнання БЕZ ОБМЕЖЕНЬ йшли більше 10 років.

Чудовий настрій і атмосфера романтики на концерті "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ"!

Той, хто втратив свою любов, зможе посумувати під ліричні мелодії, той, хто шукає, отримає віру, що зовсім скоро знайде, а всі інші – вибирають місця для поцілунків і міцно тримаються за руки, занурюючись в атмосферу романтики та чуттєвості на концерті "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ".

Де купити квитки на концерт гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" в Одесі?

Замовити онлайн квитки на концерт гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" 7 березня о 19:00 в в Театрі Музкомедії в Одесі можна на сайті Concert.ua. Також ви можете придбати їх у наших квиткових офісах.


Артисти

Інші дати

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати