24-pay-mark Created with Sketch.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Be brave like Ukraine

16 листопада 2022, ср. 20:00
Klub Pod Palma Ряшів, Cicha 4A, 35-326
від 790 грн.
від 790 грн.

Про подiю

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Be Brave Like Ukraine у Жешуві (Польща)! 16 листопада на локації Klub Pod Palma у Жешуві відбудеться великий концерт популярного українського рок-гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у рамках благодійного туру Be Brave Like Ukraine.

Чому варто піти на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві?

  1. Важлива музична подія на підтримку України.
  2. Хіти гурту, що збирає мільйони прослуховувань на музичних платформах, у живому виконанні.
  3. Незабутній вечір в атмосфері щирості і єднання заради української перемоги.

Великий концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві

16 листопада на сцену Klub Pod Palma вийдуть головні рок-романтики України гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ! Великий концерт стане продовженням європейського благодійного туру Be Brave Like Ukraine. Тож кожен з вас може не лише отримати грандіозну насолоду від творчості колективу, але й зробити свій внесок у допомогу українським захисникам та людям, що постраждали від війни.
Замовити квитки можна просто зараз.

Гучний виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ на сцені Klub Pod Palma в рамках благодійного туру Be Brave Like Ukraine

Музиканти гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ від першого дня війни ведуть волонтерську діяльність та дають душевні концерти для жителів звільнених українських міст і містечок. У роботах колективу відображаються світоглядні засади українців, наші сила, незламність, віра у перемогу.
Be Brave Like Ukraine – це особлива програма з найкращих пісень минулих років та влучних робіт, написаних під впливом воєнних реалій. Це присвята «Героям», це заклик «Не мовчіть», щирі й емоційні «Зорі запалали», «Без неї ніяк», «Листопад», «Вільні люди» та багато інших потужних композицій.
Чекаємо на кожного!

Де купити квитки на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві?

Замовити квитки на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві можна онлайн на Concert.ua.

Інші дати

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Be brave like Ukraine. НА БІС!

08 березня 2023 20:00

Klub Muzyczny Parlament, Гданськ (Польща)

Перейти до опису
від 950 грн.

Схожі події

The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Рок балади при свічках у виконанні оркестру 10 грудня 19:00, сб Рок балади при свічках у виконанні оркестру Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Рок балади при свічках у виконанні оркестру Вже не хочу 10 грудня Рок балади при свічках у виконанні оркестру КВЦ PARKOVY Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ - 50% на другий 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати