24-pay-mark Created with Sketch.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Be brave like Ukraine

16 листопада 2022, ср. 20:00-20:00
Klub Pod Palma Ряшів, Cicha 4A, 35-326
від 790 ₴
від 790 ₴

Про подiю

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Be Brave Like Ukraine у Жешуві (Польща)! 16 листопада на локації Klub Pod Palma у Жешуві відбудеться великий концерт популярного українського рок-гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у рамках благодійного туру Be Brave Like Ukraine.

Чому варто піти на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві?

  1. Важлива музична подія на підтримку України.
  2. Хіти гурту, що збирає мільйони прослуховувань на музичних платформах, у живому виконанні.
  3. Незабутній вечір в атмосфері щирості і єднання заради української перемоги.

Великий концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві

16 листопада на сцену Klub Pod Palma вийдуть головні рок-романтики України гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ! Великий концерт стане продовженням європейського благодійного туру Be Brave Like Ukraine. Тож кожен з вас може не лише отримати грандіозну насолоду від творчості колективу, але й зробити свій внесок у допомогу українським захисникам та людям, що постраждали від війни.
Замовити квитки можна просто зараз.

Гучний виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ на сцені Klub Pod Palma в рамках благодійного туру Be Brave Like Ukraine

Музиканти гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ від першого дня війни ведуть волонтерську діяльність та дають душевні концерти для жителів звільнених українських міст і містечок. У роботах колективу відображаються світоглядні засади українців, наші сила, незламність, віра у перемогу.
Be Brave Like Ukraine – це особлива програма з найкращих пісень минулих років та влучних робіт, написаних під впливом воєнних реалій. Це присвята «Героям», це заклик «Не мовчіть», щирі й емоційні «Зорі запалали», «Без неї ніяк», «Листопад», «Вільні люди» та багато інших потужних композицій.
Чекаємо на кожного!

Де купити квитки на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві?

Замовити квитки на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Жешуві можна онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати YUNA 2024 23 травня 18:00, чт YUNA 2024 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 599 ₴ YUNA 2024 Вже не хочу 23 травня YUNA 2024 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень 13 травня 20:00, пн Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Вже не хочу 13 травня Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київська Консерваторія Придбати