18 грудня 2018, Вт. 19:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 1 грн.
від 1 грн.

Галерея

Без обмежень у Києві - фото №1 Без обмежень у Києві
Без обмежень у Києві - фото №2 Без обмежень у Києві афіша
Без обмежень у Києві - фото №3 Без обмежень у Києві квитки
Без обмежень у Києві - фото №4 Без обмежень у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Без обмежень"?

1. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитися своїми почуттями, дадуть концерт в твоєму місті
2. Кожен виступ "Без обмежень" - це шалений потік енергії і емоцій, які важко описати словами
3. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу

18 грудня харизматичні і мужні хлопці з групи «Без обмежень» підкорять Палац Спорту! Великий концерт для всіх шанувальників, не пропустіть!

Новий сингл «Хочеш» і багато ваших улюблених пісень ( «Дихаю тобою», «5 хвилин») обов'язково прозвучать у виконанні емоційного Сергія Танчінца і його команди.

На концерті «Без обмежень» ви дізнаєтеся про найближчі плани музикантів, про їхні враження від проведених турів. Ця зустріч вкотре підтвердить думку про те, що у музики просто немає меж.

Фанати радіють і тремтять в очікуванні кумирів. Це буде найгарячіша зустріч зими!

Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019