Перенесено на 2021

БezViz Festival

14 - 16 серпня 2021 08:00
Монастирський острів Дніпро, Монастирський острів
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

БezViz Festival у Дніпрі - фото №1 БezViz Festival у Дніпрі
БezViz Festival у Дніпрі - фото №2 БezViz Festival у Дніпрі афіша
БezViz Festival у Дніпрі - фото №3 БezViz Festival у Дніпрі квитки
БezViz Festival у Дніпрі - фото №4 БezViz Festival у Дніпрі на concert.ua
БezViz Festival у Дніпрі - фото №5 БezViz Festival у Дніпрі фото

Про подiю

Звернення організатора

БеZVIZ nation!

Цьогорічний фестиваль було перенесено на наступне літо. Знаємо, що ви дуже сподівалися на нас, тому підготували для вас натомість дещо особливе. Уся інформація з’явиться за декілька днів.У 2021 БеZVIZ Festival повернеться: гучно, яскраво, з незабутніми світанками, піском у кросівках та хто знає, може нарешті ми з вами побачимо Skindred. Зустрінемося 13-15 серпня на Монастирському острові!

Що робити з квитками на БеZVIZ Festival 2020?

Усі абонементи є дійсними на наступний рік, збережіть його до БеZVIZ Festival 2021. Якщо ви знаєте, що не можете приєднатися до нас, ми повернемо вам гроші. Механізм відшкодування вартості буде відомий пізніше. Поки заповніть, будь ласка, анкету, щоб ми могли з вами зв’язатися та переказати кошти. Вже цієї осені ми відновимо продаж трьохденних квитків категорій FAN, VIP і наметове містечко, згодом додамо паркінг. В зв'язку зі збільшенням організаційних моментів, початкова вартість квитків буде вища, ніж зазвичай.

Надійність

Розуміємо ваші побоювання щодо придбання квитка після такого потрясіння пандемією. Тому, незважаючи на ріст вартості, вона все ще залишиться лояльною. Дуже просимо не поспішати здавати квитки, адже БеZVIZ Festival 2021 стане справжнім розривом, ми готуємо для вас нові локації та суперовий лайнап. Зараз як ніколи важливо бути поруч. Сподіваємося, що ви підтримаєте нас та дасте змогу провести обидва заходи у повному

масштабі.