Безіменна зірка (КХАТ)

15 червня 2018, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Творчий колектив київського Класичного Художнього Альтернативного Театру запрошує на виставу «Безіменна зірка». Обов'язково приходьте, щоб побачити відмінну романтичну комедію у виконанні блискучих акторів знаменитого театру.

Вистава «Безіменна зірка» - КХАТовське оригінальне продовження історії, в основі якої - п'єса М. Себастіана і однойменний фільм М. Козакова. Прем'єрний показ відбувся у вересні 2015. П'єса відразу ж привернула увагу публіки і отримала масу позитивних рецензій критиків.

Як і слід було очікувати, постановка «Безіменної зірки» акторами КХАТ - свіжа і незвичайна. А неординарність режисерського рішення полягає в тому, що особисте життя автора, головні її події знайшли свій достовірний відбиток в сучасній постановці.

Кохання. У всі часи це почуття залишається сильним і незалежним. Чи не тому долі героїв з минулого століття знаходять сучасне втілення і все так же хвилюючі для глядача. Витончена комедія, представлена під особливим кутом зору режисерів КХАТ, здивує незвичайними знахідками і неоднозначними трактуваннями типових, на перший погляд, ролей. Тонкий психологізм, зворушлива гра, смислова глибина наповнюють спектакль непереборним шармом і просто не дозволяють глядачеві відвести очі від сцени. «Безіменна зірка» - делікатес для досвідчених!

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати