Беззахисні створіння

1 лютого 2019, Пт. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Беззахисні створіння"?

1. Вистава створена за смішними й іронічним розповідями А. П. Чехова.
2. Ви потрапите до справжнього кастингу в чорно-біле кіно.
3. В антракті на вас чекає музичний сюрприз і фуршет.

Чоловіки та жінки. У цих двох словах – вічний конфлікт і таке ж вічне тяжіння.

Чоловіки або жінки. Хто з них розумніший, а хто "блондинка"? Хто більш сором'язливий, а хто без забобонів? Хто сильний, а хто розмазня? Марно шукати відповіді на ці запитання. Усе знову закінчиться сваркою і з'ясуванням стосунків! Або коханням... З горя! Або весіллям! У будь-якому випадку, фуршет глядачам гарантовано!

Актори, які грають у цій виставі, не залишають байдужим жодного з глядачів. Усмішки не сходять з облич з першої до останньої хвилини вистави. А під час антракту на глядачів чекають невеликі сюрпризи.

Інші дати

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати