беззахисні істоти

30 листопада 2018, Пт. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

беззахисні істоти у Києві - фото №1 беззахисні істоти у Києві
беззахисні істоти у Києві - фото №2 беззахисні істоти у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Беззахисні істоти"?

1. Вистава створена за смішними і іронічним розповідями А.П. Чехова
2. Ви потрапите в справжній кастинг в чорно-біле кіно
3. В антракті вас чекає музичний сюрприз і фуршет

Чоловіки та жінки. У цих двох словах - вічний конфлікт і таке ж вічне тяжіння.

Чоловіки або жінки. Хто з них розумніший, а хто «блондинка»? Хто більш сором'язливий, а хто «без забобонів»? Хто сильний, а хто «розмазня»? Марно шукати відповіді на ці питання. Все знову закінчиться сваркою і з'ясуванням відносин! Або любов'ю ... З горя! Або весіллям! У будь-якому випадку, фуршет глядачам гарантовано!

Актори «НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ», що грають цю виставу, не залишають байдужим жодного з глядачів. Посмішки не йдуть з осіб з першої до останньої хвилини вистави. Оплески не повинні перериватися навіть в антракті, під час якого глядачів чекають невеликі сюрпризи.

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати