13 липня 2019, Сб. 23:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Bhad Bhabie (справжнє ім'я - Danielle Bregoli) - американська реперша і інтернет-знаменитість 13 липня в нічному клубі Red Line.

Bhad Bhabie набула популярності після сказаної нею фрази: «Cash me outside, how 'bout dah?» (Перек. Давай вийдемо і побазаримо, як тобі таке?), яка незабаром стала інтернет-мемом, на одному з епізодів шоу доктора Філа в 2016 році.

Через рік Бреголі стає наймолодшою реп-виконавцею за всю історію чарта Billboard Hot 100, дебютувавши з треком «These Heaux». Згодом молода виконавиця укладає контракт з музичним лейблом «Atlantic Records»

Її дебютний сингл під назвою «These Heaux» був випущено 26 серпня 2017 року. Успіх треку спонукав Atlantic Records запропонувати Бреголі багатомільйонний контракт, який дозволив їй випустити під їх лейблом перший мікстейп і остаточно «влитися» в музичну індустрію. Через місяць, у вересні того ж року, Даніелла випускає трек «Mama Do not Worry (Still Is not Dirty)», а після і «Both of Em», - читаючи реп про своє минуле, змушуючи шанувальників відволіктися від історій з шоу доктора Філа.