23 лютого 2020, Нд. 18:30
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 22/02/2020. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Big City Blues у Києві - фото №1 Big City Blues у Києві
Big City Blues у Києві - фото №2 Big City Blues у Києві афіша
Big City Blues у Києві - фото №3 Big City Blues у Києві квитки
Big City Blues у Києві - фото №4 Big City Blues у Києві на concert.ua

Про подiю

Big City Blues у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-23 в 18:30 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на Big City Blues на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Представляємо вашій увазі новий формат концертів «Big City Blues», на яких будемо знайомити столичних любителів чесній та безкомпромісній музики з кращими українськими і зарубіжними виконавцями блюзу. Перший концерт серії відбудеться вже 23 лютого в столичному Будинку Кіно.

У першій частині концерту виступить квартет одного з найвідоміших українських виконавців на губній гармоніці з Дніпра - Костянтина Колесніченко. Його альбоми високо котируються в відомих зарубіжних музичних чартах, визнані провідними майстрами жанру і дивним чином поєднують в собі рідкісний мікс інструментального джазу і свінгу з блюзом на губній гармоніці. За час музичної кар'єри Костянтин встиг виступити на декількох тематичних фестивалях, включаючи 9-й Київський міжнародний фестиваль блюзу, і розділити сцену з багатьма відомими виконавцями: Keith Dunn, Guy Davis, Robert Lighthouse, Eddie Martin, Daniel Jeanrenaud.

У другій частині концерту слухачів чекає зустріч з блюзменом з США - EB Davis.

Ебілі «ЕБ» Девіс народився в 1941 році. У чотирнадцять років ЕБ залишив Арканзас і сільське життя, і переїхав в Мемфіс, який в той час був справжньою столицею блюзу. Школу блюзу наш гість пройшов на знаменитій Біл-стріт під музику Боббі Бленда, Б. Б. Кінга, Джуніора Паркера і Альберта Кінга.

60-70-х роки пройшли для Ебілі Девіса під знаком соулу в групі The Soulgroovers, що базувалася в Нью-Йорку. У 80-х переїжджає Німеччину (Західний Берлін) в якості співробітника військової місії зв'язку США і продовжує грати блюз з місцевими музикантами у вільний від роботи час. Після падіння Берлінської стіни Ебілі приймає рішення залишитися в Німеччині, міцно влаштувавшись на європейській блюзової сцені.

EB Davis виступав з лекціями і семінарами по історії блюзу, записав понад 19 альбомів і тисячі разів виходив на сцени більш ніж 60 країн - від маленьких клубів до оперних театрів. А тепер оригінальний і непідробний блюз прибуває і в Україні, в супроводі одних з кращих українських музикантів!

Перший концерт із серії Big City Blues - унікальна і неповторна можливість зустрітися з вічно молодим і завжди актуальним жанром для всіх поціновувачів справжньої музики! Чекаємо вас 23 лютого в Будинку Кіно за адресою вул. Саксаганського 6.