Подію скасовано

Big City Blues

28 - 23 лютого 2020 23:30
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Big City Blues у Києві - фото №1 Big City Blues у Києві
Big City Blues у Києві - фото №2 Big City Blues у Києві афіша
Big City Blues у Києві - фото №3 Big City Blues у Києві квитки
Big City Blues у Києві - фото №4 Big City Blues у Києві на concert.ua

Про подiю

У зв'язку зі хворобою Ебілі Девіса організатори змушені перенести концерт Big City Blues.
Наразі нова дата уточнюється і буде повідомлена додатково.

Big City Blues у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-23 в 18:30 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на Big City Blues на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Представляємо вашій увазі новий формат концертів «Big City Blues», на яких будемо знайомити столичних любителів чесній та безкомпромісній музики з кращими українськими і зарубіжними виконавцями блюзу. Перший концерт серії відбудеться вже 23 лютого в столичному Будинку Кіно.

У першій частині концерту виступить квартет одного з найвідоміших українських виконавців на губній гармоніці з Дніпра - Костянтина Колесніченко. Його альбоми високо котируються в відомих зарубіжних музичних чартах, визнані провідними майстрами жанру і дивним чином поєднують в собі рідкісний мікс інструментального джазу і свінгу з блюзом на губній гармоніці. За час музичної кар'єри Костянтин встиг виступити на декількох тематичних фестивалях, включаючи 9-й Київський міжнародний фестиваль блюзу, і розділити сцену з багатьма відомими виконавцями: Keith Dunn, Guy Davis, Robert Lighthouse, Eddie Martin, Daniel Jeanrenaud.

У другій частині концерту слухачів чекає зустріч з блюзменом з США - EB Davis.

Ебілі «ЕБ» Девіс народився в 1941 році. У чотирнадцять років ЕБ залишив Арканзас і сільське життя, і переїхав в Мемфіс, який в той час був справжньою столицею блюзу. Школу блюзу наш гість пройшов на знаменитій Біл-стріт під музику Боббі Бленда, Б. Б. Кінга, Джуніора Паркера і Альберта Кінга.

60-70-х роки пройшли для Ебілі Девіса під знаком соулу в групі The Soulgroovers, що базувалася в Нью-Йорку. У 80-х переїжджає Німеччину (Західний Берлін) в якості співробітника військової місії зв'язку США і продовжує грати блюз з місцевими музикантами у вільний від роботи час. Після падіння Берлінської стіни Ебілі приймає рішення залишитися в Німеччині, міцно влаштувавшись на європейській блюзової сцені.

EB Davis виступав з лекціями і семінарами по історії блюзу, записав понад 19 альбомів і тисячі разів виходив на сцени більш ніж 60 країн - від маленьких клубів до оперних театрів. А тепер оригінальний і непідробний блюз прибуває і в Україні, в супроводі одних з кращих українських музикантів!

Перший концерт із серії Big City Blues - унікальна і неповторна можливість зустрітися з вічно молодим і завжди актуальним жанром для всіх поціновувачів справжньої музики! Чекаємо вас 23 лютого в Будинку Кіно за адресою вул. Саксаганського 6.

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати