30 листопада 2018, Пт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

БІЛА ВЕЖА у Києві - фото №1 БІЛА ВЕЖА у Києві
БІЛА ВЕЖА у Києві - фото №2 БІЛА ВЕЖА у Києві афіша
БІЛА ВЕЖА у Києві - фото №3 БІЛА ВЕЖА у Києві квитки
БІЛА ВЕЖА у Києві - фото №4 БІЛА ВЕЖА у Києві на concert.ua

Про подiю

30 листопада 2018 Київ поглине романтичний настрій мелодійних пісень на найбільш очікуваному концерті української групи «Біла Вежа».

Насолоджуючись неймовірно якісної і дивно чуттєвої музикою групи, важко уявити, що всього 15 років тому новостворена група репетирувала в комірчині ЖЕКу, а першими слухачами музикантів були гості на весіллях і корпоративах.

І тільки десять років тому зірка «Білої Вежі» загорілася в повну силу. Група не тільки презентувала приголомшливий акустичний концерт в тандемі з Національним симфонічним оркестром, названий «Симфонія світу», а й взяла участь в «X-Факторі», ставши відомою ширшому колу глядачів.

«Біла Вежа» сьогодні - це неповторно чуттєве звучання, заворожуюче сильний вокал, яскраві тексти, які не тільки легко запам'ятовуються, але і довго відлунюють у душі. В їхніх піснях хочеться плисти, як у море.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати