1 грудня 2017, Пт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Біла Вежа у Києві - фото №1 picture
Біла Вежа у Києві - фото №2 picture
Біла Вежа у Києві - фото №3 picture
Біла Вежа у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Романтики української сцени в вашому місті! Приходьте і насолоджуйтесь мелодійними піснями групи "Біла Вежа".

Важко повірити, але "Біла Вежа" була створена ще в 2002 році в Києві. Спочатку вони проводили репетиції в приміщенні ЖЕКу, там же виступали на корпоративах і весіллях. З 2004 року у групи почалися виїзні концерти і різноманітні виступи. Через 10 років їх експерименти вже були більш, ніж масштабні.

Саме тоді "Біла Вежа" презентувала грандіозну акустичну програму разом з Національним симфонічним оркестром під назвою "Симфонія світу". Для багатьох глядачів відкриттям став 2015 рік, коли група брала участь в пісенному шоу "X-Фактор" (СТБ). Зрештою хлопці увійшли в п'ятірку кращих в 6 сезоні програми.

Зараз на рахунку у групи десятки пісень, три студійні альбоми, чимало кліпів, які набирають на каналі Youtube тисячі переглядів. "Біла Вежа" грає на фестивалях і не забуває про своїх шанувальників, час від часу вирушаючи в турне країною. Цієї осені вони знову дають серію концертів в Україні.

Сильне і чуттєве звучання їх композицій заворожує, а цікаві тексти легко запам'ятовуються і довго ще не дають спокою. "Те, що бачиш ти", "Бути вільним", "Давай", "Посміхнись Собі Сама". Під ці пісні хочеться заплющити очі і танцювати.

Залишайте свої справи і приходьте на концерт українського гурту "Біла Вежа". Потік звуків і мелодій захоплять вас повністю!

Інші дати

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати