Біла ворона

29 вересня 2018, Сб. 19:00
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Біла ворона в Ужгороді - фото №1 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №2 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №3 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №4 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №5 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №6 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на рок-оперу «Біла ворона»?

1. Перша рок-опера в історії українського театру.
2. Перша презентація у виконанні оркестру.
3. Знаменита історія в неординарній подачі.

29 вересня на сцені Закарпатського драмтеатру – рок-опера «Біла ворона». Не пропустіть першу українську рок-оперу у виконанні оркестру!

«Біла ворона» – це розповідь про Жанну д'Арк, юну Орлеанську Діву, яка змінила хід історії рідної Франції. В її полум'яному серці розгорівся вільний вогонь, іскри якого перетворили тисячі людей в однодумців.

Опера розповість про те, яку величезну роль грає кожна людина в житті своєї країни. І не важливо, це тендітна дівчина чи могутній хлопець – будь-хто може вплинути на долю Батьківщини. І не треба боятися бути «білою вороною». Головне – мати чисті помисли, бути щирим, мати Бога в серці... Режисер – Максим Голенко. Тривалість постановки – 2 години. Чекаємо на вас!

Схожі події

Лебедине озеро 19 березня 19:00, Вт Лебедине озеро Хмельницький, Хмельницкий областной академический муздрамтеатр им. М. Старицкого від 90 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 19 березня Лебедине озеро Хмельницкий областной академический муздрамтеатр им. М. Старицкого Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Довлатов Jazz. філія 24 березня 20:00, Нд Довлатов Jazz. філія Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Довлатов Jazz. філія Вже не хочу 24 березня Довлатов Jazz. філія Будинок Кіно Придбати Собаче серце 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати