Біла ворона

29 вересня 2018, Сб. 19:00
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Біла ворона в Ужгороді - фото №1 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №2 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №3 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №4 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №5 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №6 picture
Біла ворона в Ужгороді - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на рок-оперу «Біла ворона»?

1. Перша рок-опера в історії українського театру.
2. Перша презентація у виконанні оркестру.
3. Знаменита історія в неординарній подачі.

29 вересня на сцені Закарпатського драмтеатру – рок-опера «Біла ворона». Не пропустіть першу українську рок-оперу у виконанні оркестру!

«Біла ворона» – це розповідь про Жанну д'Арк, юну Орлеанську Діву, яка змінила хід історії рідної Франції. В її полум'яному серці розгорівся вільний вогонь, іскри якого перетворили тисячі людей в однодумців.

Опера розповість про те, яку величезну роль грає кожна людина в житті своєї країни. І не важливо, це тендітна дівчина чи могутній хлопець – будь-хто може вплинути на долю Батьківщини. І не треба боятися бути «білою вороною». Головне – мати чисті помисли, бути щирим, мати Бога в серці... Режисер – Максим Голенко. Тривалість постановки – 2 години. Чекаємо на вас!

Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати Скапен Скапен 1 Подія Скапен 24.10 - 24.10.2018