Білосніжка і сім гномів

19 жовтня 2019, Сб. 12:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Білосніжка і сім гномів»?

1. Юні глядачі із задоволенням ознайомляться з оригінальним жанром опери-казки.
2. Мандри чарівною країною, де правлять добро і дружба, – справжня мрія для дітей і дорослих.
3. «Білосніжка і сім гномів» – класика, яка об'єднує покоління.

На сцені Одеського оперного театру – чудова музична опера-казка «Білосніжка і сім гномів». Чекаємо на вас всією сім'єю!

Опера композитора Едуарда Колмановського підкорює чарівною атмосферою. Зберігши внутрішню чарівність твору, автор зміг водночас привнести в нього свіжу нотку.

В основі опери-казки – сюжет знаменитого твору казкарів Братів Грімм. Тож неодмінно чекайте веселих і захопливих пригод красуні-Білосніжки, а також зустрічей з її друзями-гномами.

Білосніжка, яка отримала таке ім'я за ніжну шкіру, ще дитиною стала сиротою і в подальшому не була обласкана долею: дівчинку виховувала заздрісна мачуха. Але це ж стара добра казка! А значить, недовго злим силам бенкетувати, перемога буде за добром і дружбою.

Особливо важливо побувати на такій виставі з дітками, щоб вони побачили: справжні цінності – це любов і взаємовиручка.

У виставі звучать дзвінкі голоси учасників хорів «Перлини Одеси» і «Зернята».
Лібрето і вірші – Сергій Богомазов.
Тривалість вистави – 1 година 40 хвилин, з антрактом.
Чекаємо всіх!

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Золотий ключик 23 листопада 12:00, Сб Золотий ключик Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Золотий ключик Вже не хочу 23 листопада Золотий ключик Театр юного глядача Придбати брехуха брехуха 1 Подія брехуха 21.11 - 21.11.2019 Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати