20 вересня 2018, Чт. 19:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Biocord у Києві - фото №1 picture
Biocord у Києві - фото №2 Biocord у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Biocord?

1. Такі концерти трапляються не щодня, і навіть не щороку. Тож якщо ви палкий прихильник Життєдайної Струни з 30-річним стажем - не проґавте цей несподіваний шматочок щастя.
2. Якщо ніколи не чули про Біокорд - тим паче вам сюди. Очікується Микола Биков, трохи друзів-колег і дуже багато гітари.
3. Ніхто не знає, що з того вийде. І це найцікавіше.

Зверніть увагу, що концерт перенесено на 20 вересня!

Ви хотіли Біокорду - отримуйте! Не хотіли? Все одно отримуйте! Отримуйте, що вам більше до вподоби: живу струну або подвійний акорд. Або просто музику зі столиці України.

За п'ять років - п'ять альбомів, фрагменти перших чотирьох ви почуєте на цьому концерті. Це історія Біокорду, що почалася багато років тому закоханістю лідера групи, архітектора за фахом Миколи Бикова, в гітару Роберта Фріппа.

Одного слова Біокорд тепер цілком достатньо для того, щоб зрозуміти, про що йдеться і чого чекати. Власні визначення ("структурна комбінаторика з фрі-джазом" або "нова інструментальна музика з вагомою часткою спонтанної імпровізації") набувають нового змісту.

Струни мають жити - в любові та злагоді з подвійними акордами... Тим більше, настав час відкривати вуха.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати