Битва: Наука проти Магії

28 вересня 2019, Сб. 12:00
Новий Театр “GreTaArt” Одеса, Французький бульвар, 33
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА Битву: Наука проти магії?

1. Вперше в Україні, такого ще не було
2. Баттл між вченими і магами, подивимося хто крутіший
3. Нові враження і емоції

GreTaArt Studio представляє нове, унікальне шоу для всієї родини - "Наука проти магії", аналогів якому, в Україні НЕМАЄ!

«Наука проти магії» - це поєднання сучасної та оновленої естетики науки і магії. Тут Ви станете свідками того, як в непримиренній боротьбі зіткнуться божевільний професор і справжній чарівник.

Кожен учасник продемонструє свій неймовірний талант, так що приготуйтеся, ви отримаєте незабутній вибух емоцій від майстерності учасників цього шоу.

Інтригуючі хімічні досліди і експерименти проти неймовірною ілюзії. Ви побуваєте в світі чарівництва і пізнавальної науки. Хто з них здобуде вгору? А ось тут і унікальність цього шоу, переможця «Битви» будете визначати Ви! Так, саме глядач буде визначати хто ж переможе, професор або маг. Але і на цьому сюрпризи не закінчуються, у нас в журі будуть відомі одеські блогери, від голосу яких буде залежати дуже багато чого, і з якими після шоу можна буде провести автограф сесію. Якщо тобі стало цікаво, тоді купуй квиток і ставай учасником унікального шоу. Хто ж буде загадковим магом? А хто буде божевільним професором? Хто буде в журі з відомих блогерів? Як буде проходити голосування? Відповіді на всі ці та інші питання будуть на нашій сторінці в інстаграм. Підписуйся і стеж за новинами!

Instagram: gretaart.production, gretaart.event