Битва: Наука проти Магії

28 вересня 2019, Сб. 12:00
Новий Театр “GreTaArt” Одеса, Французький бульвар, 33
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА Битву: Наука проти магії?

1. Вперше в Україні, такого ще не було
2. Баттл між вченими і магами, подивимося хто крутіший
3. Нові враження і емоції

GreTaArt Studio представляє нове, унікальне шоу для всієї родини - "Наука проти магії", аналогів якому, в Україні НЕМАЄ!

«Наука проти магії» - це поєднання сучасної та оновленої естетики науки і магії. Тут Ви станете свідками того, як в непримиренній боротьбі зіткнуться божевільний професор і справжній чарівник.

Кожен учасник продемонструє свій неймовірний талант, так що приготуйтеся, ви отримаєте незабутній вибух емоцій від майстерності учасників цього шоу.

Інтригуючі хімічні досліди і експерименти проти неймовірною ілюзії. Ви побуваєте в світі чарівництва і пізнавальної науки. Хто з них здобуде вгору? А ось тут і унікальність цього шоу, переможця «Битви» будете визначати Ви! Так, саме глядач буде визначати хто ж переможе, професор або маг. Але і на цьому сюрпризи не закінчуються, у нас в журі будуть відомі одеські блогери, від голосу яких буде залежати дуже багато чого, і з якими після шоу можна буде провести автограф сесію. Якщо тобі стало цікаво, тоді купуй квиток і ставай учасником унікального шоу. Хто ж буде загадковим магом? А хто буде божевільним професором? Хто буде в журі з відомих блогерів? Як буде проходити голосування? Відповіді на всі ці та інші питання будуть на нашій сторінці в інстаграм. Підписуйся і стеж за новинами!

Instagram: gretaart.production, gretaart.event

Схожі події

Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Абетка хороших манер Абетка хороших манер 4 Події Абетка хороших манер 17.02 - 25.07.2020 Мій домашній дикий лис Мій домашній дикий лис 3 Події Мій домашній дикий лис 23.02 - 11.07.2020 Весняна казка Весняна казка 2 Події Весняна казка 28.03 - 18.07.2020