8 грудня 2018, Сб. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 210 грн.
від 210 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Битва Оркестрів»?

1. Глядачі побачать грандіозне шоу, яке поєднує музику, гумор, вокал, танець.
2. Вперше буде представлений унікальний формат: батьки та діти.
3. Обирати кращих будете ви.

8 грудня на сцені Палацу Культури КПІ відбудеться грандіозне музичне шоу «Битва Оркестрів»!

«Битва Оркестрів» - це вражаюче поєднання віртуозності, досвіду оркестрів світового рівня, фантазії диригентів, гумору та креативу кожного з музикантів, солістів, танцюристів і ведучих!

У цей вечір вперше в історії проекту на київській сцені зустрінуться два покоління - батьки та діти. З одного боку музичного рингу - запальні й амбітні учасники «Битви Оркестрів. Діти» - естрадно-духовий оркестр «Сувенір» під керівництвом Олександра Білошапка. А з іншого - визнані майстри - Київський Академічний Муніципальний Духовий Оркестр під керівництвом Юрія Мельника.

За концепцією шоу на одній сцені знаходяться одразу два колективи, які кидають один одному виклик. Кожен з них намагається перевершити «суперника» у майстерності та винахідливості.

Музична «битва» складається з трьох частин:
АВТОРСЬКИЙ ТУР - оркестри виконують свої авторські композицiї;
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР - оркестри виконують народні, класичні та сучасні хіти;
СВІТОВІ ХІТИ - оркестри виконують відомі світові шедеври від класичної музики до року та найновiших хітів!

«Битва Оркестрів» - це романтика і драма у кожній ноті! Шоу створюється на очах глядачів, зачаровуючи присутніх атмосферою творчої боротьби та справжніх емоцій! Переможця «Битви Оркестрів» визначають тільки глядачі, які присутні у залі! Для вибору переможця необхідно покласти свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

Битва оркестрів - це непересічна подія, яка не залишить байдужим нікого! Унікальну концепцію шоу, аналогів якому немає у світі, створила компанія «Magic Box», яка має величезний досвід організації концертів та продюсування масштабних проектів. Партнером з органiзацiї «Битви Оркестрiв» у Києвi виступатиме компанія Квартал Концерт, а це означає, що шоу «Битва Оркестрів» пройде на найвищому рівні і стане справжньою культурною подією!

Битва почнеться о 19.00! Оркестри вже готуються, готуйся і ти!