8 грудня 2018, Сб. 19:00
Палац культури КПІ Київ, просп. Перемоги 37
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Битва Оркестрів»?

1. Глядачі побачать грандіозне шоу, яке поєднує музику, гумор, вокал, танець.
2. Вперше буде представлений унікальний формат: батьки та діти.
3. Обирати кращих будете ви.

8 грудня на сцені Палацу Культури КПІ відбудеться грандіозне музичне шоу «Битва Оркестрів»!

«Битва Оркестрів» - це вражаюче поєднання віртуозності, досвіду оркестрів світового рівня, фантазії диригентів, гумору та креативу кожного з музикантів, солістів, танцюристів і ведучих!

У цей вечір вперше в історії проекту на київській сцені зустрінуться два покоління - батьки та діти. З одного боку музичного рингу - запальні й амбітні учасники «Битви Оркестрів. Діти» - естрадно-духовий оркестр «Сувенір» під керівництвом Олександра Білошапка. А з іншого - визнані майстри - Київський Академічний Муніципальний Духовий Оркестр під керівництвом Юрія Мельника.

За концепцією шоу на одній сцені знаходяться одразу два колективи, які кидають один одному виклик. Кожен з них намагається перевершити «суперника» у майстерності та винахідливості.

Музична «битва» складається з трьох частин:
АВТОРСЬКИЙ ТУР - оркестри виконують свої авторські композицiї;
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР - оркестри виконують народні, класичні та сучасні хіти;
СВІТОВІ ХІТИ - оркестри виконують відомі світові шедеври від класичної музики до року та найновiших хітів!

«Битва Оркестрів» - це романтика і драма у кожній ноті! Шоу створюється на очах глядачів, зачаровуючи присутніх атмосферою творчої боротьби та справжніх емоцій! Переможця «Битви Оркестрів» визначають тільки глядачі, які присутні у залі! Для вибору переможця необхідно покласти свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

Битва оркестрів - це непересічна подія, яка не залишить байдужим нікого! Унікальну концепцію шоу, аналогів якому немає у світі, створила компанія «Magic Box», яка має величезний досвід організації концертів та продюсування масштабних проектів. Партнером з органiзацiї «Битви Оркестрiв» у Києвi виступатиме компанія Квартал Концерт, а це означає, що шоу «Битва Оркестрів» пройде на найвищому рівні і стане справжньою культурною подією!

Битва почнеться о 19.00! Оркестри вже готуються, готуйся і ти!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019 Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати