14 серпня 2018, Вт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на "Битву оркестрів"?

1. Унікальна концепція шоу, аналогів якого просто немає в світі.
2. Неординарна подія, яка не залишить нікого байдужим.
3. Вечір, насичений романтикою і драмою в кожній ноті!

14 серпня на сцені Одеського Театру Опери та Балету в рішучої творчої боротьбі зійдуться два блискучих оркестра - Odessa City Orchestra та Grand Orchestra. Перше одеське дербі в історії шоу «Битва Оркестрів» пройде в самий розпал курортного сезону і обіцяє бути особливо спекотним!

Odessa City Orchestra - добре відомий одеської публіці по популярним концертним програмам, а також щодо участі в «Битвах Оркестрів». Керівник оркестру і головний диригент харизматичний і винахідливий Юрій Літовко, завжди знає, чим здивувати глядачів і суперників.

Grand Orchestra - яскравий молодий колектив, у виступах якого відчувається заряд позитивної енергії та драйву, при цьому незмінна витонченість смаку у виборі репертуару. Керівник оркестру талановитий диригент Віталій Ковальчук, який працював в Німеччині, Угорщині, Чехії та Швейцарії, а також керував Лейпцігським молодіжним оркестром. Віталій володіє особливим творчим баченням і живим азартом.

Grand Orchestra новачки в шоу «Битва Оркестрів», але вони сміливо кинули виклик досвідченим «Odessa City Orchestra», і рішуче налаштовані боротися за перемогу.

Ведучі шоу « Битва Оркестрів:
- танцюрист, телеведучий, суддя проектів «Танцують всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками», мужній і стильний, улюбленець жінок - Влад Яма.
- чарівна, яскрава, життєрадісна блондинка - Христина Педь.

Зірковий гість шоу - зірка Cirque du Soleil, суперфіналіст шоу America's Got Talent, кращий жонглер світу - неймовірний Viktor Kee!

Оркестри вже готуються, приготуйся і ти!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019