14 серпня 2018, Вт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на "Битву оркестрів"?

1. Унікальна концепція шоу, аналогів якого просто немає в світі.
2. Неординарна подія, яка не залишить нікого байдужим.
3. Вечір, насичений романтикою і драмою в кожній ноті!

14 серпня на сцені Одеського Театру Опери та Балету в рішучої творчої боротьбі зійдуться два блискучих оркестра - Odessa City Orchestra та Grand Orchestra. Перше одеське дербі в історії шоу «Битва Оркестрів» пройде в самий розпал курортного сезону і обіцяє бути особливо спекотним!

Odessa City Orchestra - добре відомий одеської публіці по популярним концертним програмам, а також щодо участі в «Битвах Оркестрів». Керівник оркестру і головний диригент харизматичний і винахідливий Юрій Літовко, завжди знає, чим здивувати глядачів і суперників.

Grand Orchestra - яскравий молодий колектив, у виступах якого відчувається заряд позитивної енергії та драйву, при цьому незмінна витонченість смаку у виборі репертуару. Керівник оркестру талановитий диригент Віталій Ковальчук, який працював в Німеччині, Угорщині, Чехії та Швейцарії, а також керував Лейпцігським молодіжним оркестром. Віталій володіє особливим творчим баченням і живим азартом.

Grand Orchestra новачки в шоу «Битва Оркестрів», але вони сміливо кинули виклик досвідченим «Odessa City Orchestra», і рішуче налаштовані боротися за перемогу.

Ведучі шоу « Битва Оркестрів:
- танцюрист, телеведучий, суддя проектів «Танцують всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками», мужній і стильний, улюбленець жінок - Влад Яма.
- чарівна, яскрава, життєрадісна блондинка - Христина Педь.

Зірковий гість шоу - зірка Cirque du Soleil, суперфіналіст шоу America's Got Talent, кращий жонглер світу - неймовірний Viktor Kee!

Оркестри вже готуються, приготуйся і ти!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати