Німецький цирк Black and White

19 квітня 2019, Пт. 18:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на шоу німецького цирку Black and White?

1. Українська публіка побачить програму, якій аплодує світовий глядач.
2. Масштаб і сюжет шоу викличе захват навіть у найвибагливіших.
3. Шоу Black and White – неймовірна гармонія протилежностей.

Вперше в Україні! Зустрічайте: сучасний німецький цирк Black and White з грандіозним інноваційним шоу! Ловіть яскраві емоції і абсолютно нові враження!

Циркачі з Німеччини виступлять у Києві в межах світового турне. Українська публіка зможе оцінити потужне шоу, що зриває овації по всьому світу.

Black and White – програма, наповнена захопливими трюками і суперсучасними спецефектами. У деякі моменти може здатися, що так не буває. Але німецькі артисти дійсно працюють на межі людських можливостей.

Суперзвук, приголомшливе світло – це лише частина шоу. Головними його учасниками, звичайно ж, стануть талановиті клоуни, сміливі акробати, віртуозні трюкачі, артисти-тварини. «Родзинкою» цирку є і його багатонаціональність. На сцену вийдуть колумбійські артисти, які здивують зал складними стрибками. А мексиканець ризикне життям, забравшись на висоту понад 15 метрів!

Відкрийтеся новому та незвичайному! До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Три поросяти 22 вересня 11:00, Нд Три поросяти Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. Три поросяти Вже не хочу 22 вересня Три поросяти Одеський обласний театр ляльок Придбати Шалені мрійники Шалені мрійники 51 Подія Шалені мрійники 21.09 - 15.12.2019 Червона Шапочка 21 вересня 11:00, Сб Червона Шапочка Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. Червона Шапочка Вже не хочу 21 вересня Червона Шапочка Одеський обласний театр ляльок Придбати Минуле & Майбутнє Минуле & Майбутнє 10 Подiй Минуле & Майбутнє 21.09 - 20.10.2019