Німецький цирк Black and White

20 квітня 2019, Сб. 12:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на шоу німецького цирку Black and White?

1. Українська публіка побачить програму, якій аплодує світовий глядач.
2. Масштаб і сюжет шоу викличе захват навіть у найвибагливіших.
3. Шоу Black and White – неймовірна гармонія протилежностей.

Вперше в Україні! Зустрічайте: сучасний німецький цирк Black and White з грандіозним інноваційним шоу! Ловіть яскраві емоції і абсолютно нові враження!

Циркачі з Німеччини виступлять у Києві в межах світового турне. Українська публіка зможе оцінити потужне шоу, що зриває овації по всьому світу.

Black and White – програма, наповнена захопливими трюками і суперсучасними спецефектами. У деякі моменти може здатися, що так не буває. Але німецькі артисти дійсно працюють на межі людських можливостей.

Суперзвук, приголомшливе світло – це лише частина шоу. Головними його учасниками, звичайно ж, стануть талановиті клоуни, сміливі акробати, віртуозні трюкачі, артисти-тварини. «Родзинкою» цирку є і його багатонаціональність. На сцену вийдуть колумбійські артисти, які здивують зал складними стрибками. А мексиканець ризикне життям, забравшись на висоту понад 15 метрів!

Відкрийтеся новому та незвичайному! До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Три поросяти 22 вересня 11:00, Нд Три поросяти Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. Три поросяти Вже не хочу 22 вересня Три поросяти Одеський обласний театр ляльок Придбати Червона Шапочка 21 вересня 11:00, Сб Червона Шапочка Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 90 грн. Червона Шапочка Вже не хочу 21 вересня Червона Шапочка Одеський обласний театр ляльок Придбати Дюймовочка Дюймовочка 2 Події Дюймовочка 22.09 - 30.10.2019 Минуле & Майбутнє Минуле & Майбутнє 10 Подiй Минуле & Майбутнє 21.09 - 20.10.2019