Black Lips (US) / Hedonism Sunset Live

18 червня 2019, Вт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Black Lips (US) / Hedonism Sunset Live у Києві - фото №1 Black Lips (US) / Hedonism Sunset Live у Києві

Про подiю

чому варто відвідати концерт Black Lips?

1. Відвідати перший в Україні живий виступ гаражних рокерів з Атланти.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

Гаражні рокери з Атланти начали свій шлях ще в далекому 1999 году. Перший однойменний альбом гурт випустить у 2003 году та з того часу твердо тримають свій статус найсміливіших колективів свого регіону. "Квіткові панки" полюбляють змішувати блюз-рок, кантрі, та панк, и не почуваються сковано на сцені. Маючи за спиною вже 8 студійніх альбомів, артисти продовжують поєднувати брудний саунд із шаленою лірикою, породжуючи хітові мелодії, які надовго в'їдаються у сутність твого буття. Останній альбом «Satan's Graffiti... Or God's Art», Створений Шоном Ленноном, за участі його матері - Йоко Оно.

Вперше в Україні, та одразу на першому Hedonism Sunset Live цього року, зустрічайте Black Lips у Києві 18 червня, на ЮБК.

Людям з обмеженими можливостями та одному супроводжуючому - вхід безкоштовний

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати