24-pay-mark Created with Sketch.

Сьомий міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest

1 жовтня 2021, пт. 19:00-21:00
від 50 ₴
від 50 ₴

Про подiю

В рамках Сьомого міжнародного музичного фестивалю Black Sea Music Fest виступить відомий альтист і композитор Костянтин Боярський. Костянтин випускник школи Ієгуді Менухіна, закінчив аспіринтуру в Королівському музичному коледжі, отримав безліч великих нагород, в тому числі Премію The Malcolm Sargent Award і Martin Fund. Cтав переможцем конкурсу ім. Бернарда Шора в 1999 році і отримав «Почесний диплом» від Accademia Musicale Chigiana в Сієні, Італія. У 2003 році Костянтин став лауреатом Міжнародного альтового конкурсу Tertis.

Виступав разом з такими видатними музикантами, як Ієгуді Менухін, Гідон Кремер, Юрій Башмет, Наталія Гутман, Микола Знайдер, Ланг Ланг і багато інших.

Костянтин також відомий композитор. У нього є ряд інструментальних творів й аранжувань для альта та інших інструментів. Костянтин автор двух балетів – «Сплячі» і «Діти війни», які він написав у співпраці з танцювальної школою Королівського балету.

1 жовтня о 19:00, в рамках фестивалю BSMF, пролунає Концерт для альта з оркестром Боярського у виконанні композитора (світова прем’єра), а також «Жар-птиця» Стравінського (версія 1919).

Диригент - народний артист України Хобарт Ерл.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати