24-pay-mark Created with Sketch.

Сьомий міжнародний музичний фестиваль Black Sea Music Fest

1 жовтня 2021, пт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

В рамках Сьомого міжнародного музичного фестивалю Black Sea Music Fest виступить відомий альтист і композитор Костянтин Боярський. Костянтин випускник школи Ієгуді Менухіна, закінчив аспіринтуру в Королівському музичному коледжі, отримав безліч великих нагород, в тому числі Премію The Malcolm Sargent Award і Martin Fund. Cтав переможцем конкурсу ім. Бернарда Шора в 1999 році і отримав «Почесний диплом» від Accademia Musicale Chigiana в Сієні, Італія. У 2003 році Костянтин став лауреатом Міжнародного альтового конкурсу Tertis.

Виступав разом з такими видатними музикантами, як Ієгуді Менухін, Гідон Кремер, Юрій Башмет, Наталія Гутман, Микола Знайдер, Ланг Ланг і багато інших.

Костянтин також відомий композитор. У нього є ряд інструментальних творів й аранжувань для альта та інших інструментів. Костянтин автор двух балетів – «Сплячі» і «Діти війни», які він написав у співпраці з танцювальної школою Королівського балету.

1 жовтня о 19:00, в рамках фестивалю BSMF, пролунає Концерт для альта з оркестром Боярського у виконанні композитора (світова прем’єра), а також «Жар-птиця» Стравінського (версія 1919).

Диригент - народний артист України Хобарт Ерл.

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати