24-pay-mark Created with Sketch.

Відкриття щорічного міжнародного музичного фестивалю Black Sea Music Fest

21 вересня 2021, вт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

21 вересня 2021 відкриття щорічного міжнародного музичного фестивалю Black Sea Music Fest, який проходить с 2014 року під орудою ідейного натхненника та художнього керівника фестивалю, народного артиста України Хобарта Ерла.

Сьомий фестиваль відкриває всесвітньо відомий музикант, польсько-венгерський піаніст Петро Андершевський. Петро регулярно виступає у віденському Концертхаус, Берлінській філармонії, Вігмор-холі, Карнегі-холі та ін. Співпрацює з Берлінською державною капелою, Лондонським симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром NHK, Камерним оркестром Європи і оркестром «Камерата Зальцбург».

З 2000 року - ексклюзивний артист Warner Classics. Відомий режисер Бруно Монсенжон зняв про піаніста фільми «Петро Андершевський грає Варіації на тему Діабеллі» (2001) й «Неспокійний мандрівник» (2008). У 2016 році Андершевський став режисером фільму «Моє ім'я - Варшава».

Лауреат премії ім. Ірвінга Гілмора, премії ім. Кароля Шимановського та премії Королівського філармонічного товариства.

21 вересня о 19:00 у виконанні Петра пролунає Концерт № 5 для фортепіано з оркестром Бетховена, а також в програмі вечора ви зможете насолодитися Симфонією № 49 Гайдна.

Диригент - народний артист України Хобарт Ерл.

Інші дати

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати