24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Благодійна вечеря. Пономарьов, Хома та Горбунов.

8 березня 2024, пт. 18:00-20:00
від 4500 ₴
від 4500 ₴

Про подiю

Подія "Благодійна вечеря. Пономарьов, Хома та Горбунов." у Буковелі відбудеться 2024-03-08 в 18:00 на локації Банкетний зал (GRAND HALL) F&B SPA RESORT.
Ви можете зручно придбати квитки на "Благодійна вечеря. Пономарьов, Хома та Горбунов." на Concert.ua онлайн.БЛАГОДІЙНА ВЕЧЕРЯ ЗА УЧАСТІ ОЛЕКСАНДРА ПОНОМАРЬОВА ТА МИХАЙЛА ХОМИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ТА ВПО У F&B SPA RESORT

Концерт-аукціон відбудеться 8березняу F&B SPA RESORT (Буковель, Урочище Вишня, 13).

Новий, незвичайний формат подій, який підкорив Україну та вже зібрав ПОНАД 25 000 000 ГРН на потреби ЗСУ!

Ведучий вечора – заслужений артист України Юрій Горбунов.

Станьте частиною особливого вечора, з атмосферою, яку не знайти на жодній іншій події. Зі сцени звучатимуть кращі голоси України, у залі пануватиме азартний настрій – у програмі благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок спорту, шоу-бізнесу, політиків та митців. Тільки найкращі пісні, тільки ексклюзивні лоти і тільки одна мета – внесок у Перемогу.

Мета цього вечора – зібрати коштина:

  • автівки для ГУР МО УКРАЇНИ;
  • дрони-камікадзе для захисників Бахмутського та Авдіївського напрямків фронту;
  • потреби підрозділу «Едельвейс» 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону.

 

WELCOME DRINK ТА ВЕЧЕРЯ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ КВИТКА

Запрошуйте рідних на красиву, святкову вечерю за участі улюблених артистів.
Побачимося у F&B» (Урочище Вишня, 13). Збір гостей о 18:00.


Інформація та квитки: +38 095 001 02 57

 

За ініціативи ГО «ВПО УКРАЇНИ» та FomichHotels Group (Едуарда Кодзаєва, Валерія Журавінського) та за підтримки Асоціації готельєрів та власників садиб Яремчищини, у F&B SPA RESORT відбудеться серія благодійних заходів, метою яких є можливість для відвідувачів гірськолижного курорту  продовжувати надавати матеріальну підтримку військовим.

Виручені з аукціонів кошти будуть направлені на автівки для ГУР МО УКРАЇНИ;дрони-камікадзе для захисників Бахмутського та Авдіївського напрямків фронту;потреби підрозділу «Едельвейс» 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону. А також на підтримку ВПО – внутрішньо переміщених осіб, які втратили свої домівки.