24-pay-mark Created with Sketch.

Благодійний концерт Братив Гадюкіних в підтримку ЗСУ

7 травня 2022, сб. 17:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Благодійний концерт Братив Гадюкіних в підтримку ЗСУ у Чернівцях! Чекаємо на вас 2022-05-07 в 17:00 на локації Мистецький центр ім. Миколайчука, Чернівці.
Ви можете придбати квитки на Благодійний концерт Братив Гадюкіних в підтримку ЗСУ на Concert.ua онлайн.Брати Гадюкіни вирушають в благодійний тур Україною на підтримку ЗСУ

Брати Гадюкіни розпочинають благодійний тур на підтримку ЗСУ. Перший концерт відбудеться у Чернівцях, в Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука 7 травня о 17:00. В програмі: виступ гуртів Брати Гадюкіни та Гуцул Каліпсо (Gutsul Calipso), що також можна буде подивитися за допомогою онлайн-трансляції.

“Завдяки нашім Збройним Силам весь світ дізнався, що Україна – сильна країна, а наша сила в єдності. Українці всіх країн, єднаймося!” – закликає вокаліст Братів Гадюкіних Михайло Лундін.

Кошти від продажу квитків на заходи туру, а також благодійні пожертви відвідувачів будуть направлені на закупівлю необхідного знаряддя для бійців ЗСУ та гуманітарну підтримку постраждалих від війни. Організатори благодійного туру Братів Гадюкіних співпрацюють з Фондом Help People, що відомий своєю допомогою внутрішнім переселенцям. Фонд організує евакуацію з міст, що обстрілюються, та надає місця для розселення з харчуванням.

В рамках туру концерти відбудуться також в Івано-Франківську, Тернополі, Києві, Луцьку, Ужгороді, Житомирі та Вінниці. Про дати заходів буде повідомлено додатково.

Онлайн-трансляції концертів будуть доступні для всіх бажаючих на Офіційному youtube-каналі Братів Гадюкіних.

bit.ly/3vcIKgO

Схожі події

Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати