24-pay-mark Created with Sketch.

Благодійний концерт HRABAR FOUNDATION: KADNAY, Схожа та ін.

17 грудня 2023, нд. 19:00-21:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 500 ₴
від 500 ₴

Про подiю

Концерт «Благодійний концерт Hrabar Foundation: KADNAY, Схожа та інші» у Києві відбудеться 17 грудня 2023 року о 19:00 в Малій Опері.

Чому варто піти на Благодійний концерт Hrabar Foundation: KADNAY, Схожа та інші у Києві?

  1. Почути найвідоміші ліричні композиції популярних українських артистів.
  2. Вшанувати пам’ять музиканта і Героя Іллі Грабара.
  3. Долучитися до важливої благодійної справи.

Благодійний концерт Hrabar Foundation: KADNAY, Схожа та інші у Києві

Благодійний фонд імені Іллі Грабара Hrabar Foundation запрошує всіх на благодійний концерт за участю молодих українських виконавців, що вже підкорили своєю ліричною творчістю серця тисяч слухачів. Цього вечора ви почуєте прекрасні композиції у виконанні KADNAY, ENLEO, Схожа, Геля Зозуля, Irenn, MARI CHEBA, Анна Одинець, Checkson, Letti Live, Medicate, Kateryna Artemenko, Ryta Ray та SVITLA.

Вечір улюблених пісень, шани полеглому воїну та благодійних справ

Благодійний музичний захід дозволить не лише насолодитися красивими композиціями, а й зробити важливий внесок у справу фонду. Адже Hrabar Foundation активно підтримує навчальні та виховні заклади в українських регіонах з обмеженим фінансуванням, проводячи закупівлі спортивного інвентаря, меблів, літератури та іншого. Hrabar Foundation заснували мати, дружина та брат Іллі Грабара, який у мирний час займався музикою і активно підтримував талановиту молодь. На жаль, війна забрала життя Героя, та тепер його справу продовжує благодійний фонд. Долучайтеся до важливого заходу!

Де купити квитки на Благодійний концерт Hrabar Foundation: KADNAY, Схожа та інші у Києві?

Квитки ви можете оформити онлайн на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

LEAP DAY! - музика на межі жанрів 29 лютого 19:00, чт LEAP DAY! - музика на межі жанрів Київ, Культ Мотив від 300 ₴ LEAP DAY! - музика на межі жанрів Вже не хочу 29 лютого LEAP DAY! - музика на межі жанрів Культ Мотив Придбати Atlas Festival 2024 06 липня 14:00, сб Atlas Festival 2024 Київ, ВДНГ від 600 ₴ Atlas Festival 2024 Вже не хочу 06 липня Atlas Festival 2024 ВДНГ Придбати Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 ₴ Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати