Благодійний Віденський бал у Києві

13 квітня 2019, Сб. 20:00
КМДА Київ, Хрещатик, 36
від 4000 грн.
від 4000 грн.

Галерея

Благодійний Віденський бал у Києві у Києві - фото №1 Благодійний Віденський бал у Києві у Києві
Благодійний Віденський бал у Києві у Києві - фото №2 Благодійний Віденський бал у Києві у Києві афіша
Благодійний Віденський бал у Києві у Києві - фото №3 Благодійний Віденський бал у Києві у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на Благодійний Віденьский бал в Києві?

1. Зануритися в атмосферу справжньої казки, де галантні кавалери кружляють прекрасних дам під чарівні звуки вальсу та фокстроту;
2. Стати учасником світської події №1, завести цікаві знайомства з неординарними та успішними людьми;
3. Доторкнутися до великого мистецтва: на одній сцені зберуться солісти Віденської Опери та Національної Опери України, симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом маестро Германа Макаренка – артиста ЮНЕСКО в ім'я миру, балетна трупа Національної опери України та Харківської балетної школи, зірки шоу-бізнеса, які виконають хіти XXI століття в супроводі симфонічного оркестру.

Благодійний Віденський бал в Києві – грандіозна легендарна подія, яка третій рік поспіль проходить в самому серці Києва під патронатом мерій Києва та Відня. Гостей балу очікують не тільки музика і танці, а й виступи зірок Віденської Опери та Національної опери, вишукані страви від іменитого шеф-кухаря, багато спілкування і сюрпризів.

Щорічний Віденський бал у Києві вже визнаний головною подією року за версією телепередачі «Світське життя з Катериною Осадчою» на каналі «1+1». Високо оцінили Віденський бал у Києві і колеги з європейських країн, визнавши його одним з найграндіозніших балів світу.

Щороку бальний комітет вибирає тематику заходу і бал, який відбудеться 13 квітня 2019 року, обіцяє стати абсолютно особливою подією. Присвячений 100-річчю Соборності України, бал покаже нову, сучасну Україну через призму високого мистецтва. Ідея дінамічніх декорацій балу дозволяє зробити неповторною кожну мить балу. За рахунок авторського відеоконтенту, унікальної світлової партитурі та спеціальним ефектам, рухливим конструкціям, кожний номер програми звучатиме в оригінальному контексті.

Набуває нового звучання програма дебютантів. На Віденському балі в Києві 30 прекрасних пар дебютантів виконають оригінальну програму на музику Адана, ABBA та Данькевича у супроводі симфонічного оркестру «Київ-Класик», хору та балетної трупи Національної опери України та Харківської балетної школи.

Розвиваючи бальні традиції у програмі Віденського балу, в Києві реалізуються спеціальні культурно-мистецькі проекти. Минулого року відбулася спеціальна програма, присвячена танго. Бал 2019 пропонує танцювальну програму-ретроспективу популярних мелодій ХХІ століття в оркестровому аранжуванні для балів.

Як і в усьому світі, Віденський бал є благодійним заходом. Віденський бал в Києві опікується Центром реабілітації дітей з інвалідністю.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ 22 квітня 19:00, Пн Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Вже не хочу 22 квітня Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати