Благодійний концерт в підтримку Ніни Кірсо

від 160 грн.
Обрати квиток

Галерея

Благодійний концерт в підтримку Ніни Кірсо у Чернігові - фото №1 Благодійний концерт в підтримку Ніни Кірсо у Чернігові
Благодійний концерт в підтримку Ніни Кірсо у Чернігові - фото №2 Благодійний концерт в підтримку Ніни Кірсо у Чернігові афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт в підтримку Ніни Кірсо?

1. Неймовірний склад учасників
2. Велика програма
3. Благодійний концерт на підтримку улюбленої артистки

18 лютого у Чернігові відбудеться великий благодійний концерт на підтримку улюбленої артистки кількох поколінь - Ніни Кірсо. Колеги чудової співачки з України виконають всі головні хіти легендарного гурту «Фрістайл».

У благодійному концерті візьмуть участь гурт Фрістайл, Роман Скорпіон, Оксана Пекун, Михайло Грицкан, Євген Літвінкович, Ніколо Петраш, Квартет Гетьман, Ірина Зінковська, Володимир Будейчук, Дует Ребезнюків, Квітослава Гіга, Степан Гіга, Степан Гіга молодший, Дует «Ріка Життя» (Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук), Роксолана і багато інших артистів, а також ведучі радіо і телебачення.

У червні шанувальників і друзів Ніни Кірсо шокувала звістка про те, що співачка перебуває в стані коми після перенесеного інсульту. З надією на швидке одужання Ніни Кірсо і з метою матеріально підтримати її сім'ю десятки артистів зберуться на одній сцені.

Ніна Кірсо - володарка впізнаваного «фірмового» голосу легендарної групи «Фрістайл». У числі улюблених пісень публіки у виконанні артистки - «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Кораблик любви», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Ты ни в чём не виноват» і багато інших.

Чекаємо Вас!