24-pay-mark Created with Sketch.

Blood Brothers

3 квітня 2018, вт. 20:00-23:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 200 ₴
від 200 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Blood Brothers?

1. Навіть не обговорюється, якщо ви справжній шанувальник Iron Maiden.
2. Це буде потужний хеві-метал шоу.
3. Blood Brothers є єдиною офіційною триб'ют-групою Iron Maiden на пострадянському просторі!

3 квітня Blood Brothers виступлять в ATLAS в рамках туру, який присвячений 30-річчю альбому-легенди "Seventh Son Of A Seventh Son".

Blood Brothers - унікальний офіційний триб'ют-колектив Iron Maiden на території СНД. Хлопці - перші і єдині в своєму роді. Молоді музиканти впевнено прокладають дорогу собі і майбутньому поколінню триб'ют-проектів, проробляючи для цього величезну роботу. Так-так! Blood Brothers змогли себе зарекомендувати як один з найпрофесійніших і крутих триб'ютів у всій Європі!

За 6 років свого існування музиканти встигли виступити майже чи в кожному куточку України, прогримівши на всіх потужних фестивалях країни. І це швидко дало свої результати. Так, саме хлопці були запрошені на розігрів, коли Блейз Бейлі і Пол Ді'Анно, колишні вокалісти Iron Maiden, виступали в Палаці спорту. До речі, ті в свою чергу позитивно відгукнулися про Blood Brothers після концерту, виділивши і бездоганне виконання, і шоу на сцені.

Група користується великим попитом в європейських країнах, куди хлопці регулярно їздять на гастролі. Blood Brothers - це не просто якісне і драйвове виконання легендарної музики культової британської хеві-метал-групи. Це класне шоу, енергетика, що зриває дах, і динаміка! Колектив залишає тільки найпозитивніші враження своїми концертами в кожному місті.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати YUNA 2024 23 травня 18:00, чт YUNA 2024 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 599 ₴ YUNA 2024 Вже не хочу 23 травня YUNA 2024 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень 13 травня 20:00, пн Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Вже не хочу 13 травня Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київська Консерваторія Придбати