Bloom Twins

12 травня 2018, Сб. 19:00
TAO Київ, вул. Басейна 2-а
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Bloom Twins у Києві - фото №1 Bloom Twins у Києві
Bloom Twins у Києві - фото №2 Bloom Twins у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Bloom Twins?

1. Повернення талановитих сестер до Києва після перерви в цілий рік.
2. Новий дивовижний матеріал і ваші улюблені пісні.
3. Ще більш впевнена і сильна подача після виступів зі світовими зірками.

Чарівні і загадкові Bloom Twins повертаються до Києва, щоб зібрати всіх шанувальників на новому довгоочікуваному концерті. Обов'язково приходь!

У програмі вечора - ваші улюблені хіти і, звичайно, новинки від талановитих сестер. Ми не чули ці магнетичні голоси майже рік. І ось випав шанс, який не можна змарнувати! Здавалося б, лише декілька років тому всі афіші столиці запрошували на перший сольний концерт молодого британського дуету з українським корінням. І ось - Аню і Соню вже порівнюють із Lana del Rey і Portishead, The XX і London Grammar.

Дівчата записуються на тій же лондонській студії, де творила Емі Вайнгауз, подорожують по всьому світу, знімаючи матеріал для кліпів, і встигають взяти участь у глобальних акціях UNICEF. Вам належить почути ще більш впевнених у собі Bloom Twins, які набралися унікального досвіду під час виступів із легендарними OneRepublic, Duran Duran і Seal.

Стильна музика дуету сьогодні настільки популярна, що дівчат навперебій запрошують концертні майданчики багатьох країн світу. Але вони не могли не виступити для свого рідного слухача. Побачимося!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 31 травня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 31 травня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати