14 травня 2019, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Blooms Corda?

1. Провести приголомшливий вечір у компанії талановитих музикантів.
2. Розчинитися в легкому вокалі Данила.
3. Відчути себе персонажем історій Blooms Corda.

14 травня в Caribbean Club – довгоочікуваний весняний концерт Blooms Corda. Що залишається сказати: вперед назустріч інтелігентним українським романтикам!

«Квіти серця» підготували для своїх столичних шанувальників спеціальну програму з нових і вже добре знайомих пісень. А це значить, душевний і атмосферний вечір усім забезпечений.

Blooms Corda називають інді-фанковою групою. При цьому фронтмен команди, автор музики та віршів, гітарист і басист Данило Галико бачить свою творчість на межі фанку, джазу й акустики. Лідер групи визнає, що круто створювати нову музику. Але завдання – не з легких: різні жанри та напрямки вигадані давно. І тепер сучасним музикантам залишається представляти власне бачення – чимось дивувати, радувати слухача.

Тим часом Данило Галико на відмінно справляється з поставленими завданнями, пише пісні, іноді малює (як медитації). До речі, обкладинка останньої платівки Fog Lavender – його рук справа. Лідер Blooms Corda з повагою відгукується про Radiohead, Led Zeppelin, Jamiroquai, Pink Floyd, Julia Holter і мріє в старості грати на пляжі босанову.

Скоро побачимося!

Схожі події

Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Скриптонит Скриптонит 1 Подія Скриптонит 30.05 - 30.05.2020