14 травня 2019, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Blooms Corda?

1. Провести приголомшливий вечір у компанії талановитих музикантів.
2. Розчинитися в легкому вокалі Данила.
3. Відчути себе персонажем історій Blooms Corda.

14 травня в Caribbean Club – довгоочікуваний весняний концерт Blooms Corda. Що залишається сказати: вперед назустріч інтелігентним українським романтикам!

«Квіти серця» підготували для своїх столичних шанувальників спеціальну програму з нових і вже добре знайомих пісень. А це значить, душевний і атмосферний вечір усім забезпечений.

Blooms Corda називають інді-фанковою групою. При цьому фронтмен команди, автор музики та віршів, гітарист і басист Данило Галико бачить свою творчість на межі фанку, джазу й акустики. Лідер групи визнає, що круто створювати нову музику. Але завдання – не з легких: різні жанри та напрямки вигадані давно. І тепер сучасним музикантам залишається представляти власне бачення – чимось дивувати, радувати слухача.

Тим часом Данило Галико на відмінно справляється з поставленими завданнями, пише пісні, іноді малює (як медитації). До речі, обкладинка останньої платівки Fog Lavender – його рук справа. Лідер Blooms Corda з повагою відгукується про Radiohead, Led Zeppelin, Jamiroquai, Pink Floyd, Julia Holter і мріє в старості грати на пляжі босанову.

Скоро побачимося!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати