-50% на другий

Великий переполох в маленькому місті

9 грудня 2019, Пн. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Великий переполох в маленькому місті в Києві! Чекаємо вас 2019-12-09 о 19:00 на майданчику Центральний Будинок Офіцерів ВСУ, Київ.
Ви можете купити квитки на Великий переполох в маленькому місті на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Хочете отримувати мільярди від ЄС? Як? Запитайте у крюшонців? Бананові плантації, численні стада великої та дрібної худоби, успішна боротьба зі злочинністю і повна ліквідації безграмотності, молодим - дорогу, ветеранам - шана!

Ви не знаєте, хто такі крюшонці і де знаходиться диво-місто Крюшон? Відкриємо секрет - в штаб-квартирі Європейського Союзу цього теж не знають...

Глядачів комедії «Великий переполох в маленькому місті» чекає справжній майстер-клас по залученню величезних капіталів, розробці грантових програм та створенню неймовірних проектів за рахунок Євросоюзу. У складі коуч-команди:

  • спритний і винахідливий мер крюшону (улюбленець публіки - Володимир Горянський),
  • незамінна секретарка Клотільда - реалізатор економічних фантазій мера (чарівна Руслана Писанка),
  • людина без віку, соціальних статусів і просто родич Андре (Юрій Феліпенко).
А іспит здавати їм доведеться інспектору з Брюсселя - суворому, цинічному, непідкупному чиновнику (Макс Максимюк). Іспит на виживання! Адже за кожен цент від Євросоюзу потрібно боротися не на життя, а на смерть.

Обіцяємо гарний настрій, багато гумору, ну і кілька фінансових лайфхаків.

Тривалість: 2 години 10 хвилин з антрактом. Мова вистави: російська.