ВЕЛИКИЙ STAND UP: ІРА ПРИХОДЬКО І ПАША Дедіщев

27 жовтня 2019, Нд. 19:00
від 240 грн.
від 240 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Великий Stand Up?

1. Резидент Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади

Stand Up шоу - це гумор, який не знає обмежень, і іронічні монологи про себе, навколишньої дійсності і насущні проблеми, які близькі всім нам.

Ірина Приходько - найвідоміша (і практично єдина) дівчина в білоруському стендап. Своє вміння жартувати гостро і зі смаком Іра майстерно продемонструвала на проектах «Відкритий мікрофон» і «Прожарення» на телеканалі ТНТ. І ця дівчина сміливо і зухвало, а головне - смішно "прожарила" не одну зірку шоубіза.А її рецепт стендапа простий: «Далеко ходити не треба: просто згадайте життєві ситуації, які Вас веселять або, навпаки, дратують: тобто такі, в яких ви бачите парадокс. І я намагаюся шукати смішне в самих різних аспектах життя. Але мені самій найбільше подобаються жарти про моє хлопця ».

Павло Дедіщев - шикарний комік зі своїм неповторним стилем, учасник ТНТ- проектів "StandUp Show" і "Прожарювання". Почуття гумору у цього артиста - безмежно. Так тонко і багатогранно жартувати про життя може далеко не кожен. Паша з задоволенням поділиться своїми цікавими спостереженнями і історіями з життя, в яких кожен впізнає себе і свого друга.