ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт. Гурам Амарян і ін.

19 травня 2019, Нд. 19:00
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Великий Stand Up?

1. Резидент Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади

Stand Up шоу - це гумор, який не знає обмежень, і іронічні монологи про себе, навколишньої дійсності і насущні проблеми, які близькі всім нам. .

В Україні стендап активно розвивається, і в цей раз приїжджають одні з найвідоміших стендаперов на території всього СНД.

Популярний комік проекту STAND UP від Comedy Club Production - Гурам Амарян! Гурам Амарян позиціонує себе як перший езидские стендап-комік. Як він сам зазначає: «Основною темою для виступів на даний момент тема кавказців. Також я пишу про свій народ езидов. Мені хочеться розповісти про це. У нас такий маленький народ, про який ніхто нічого не знає, а у нас так багато різних традицій. Я в цьому живу, в двох культурах. Я бачу величезну різницю в цьому і коли я розповідаю, людей шокує ».

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками і емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.

Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні враження від концерту, адже сміх - це найкращий відпочинок! Саме такий вечір очікує глядачів на ВЕЛИКОМУ STAND UP від Гурама Амарян!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати