Великий Stand Up в кінотеатрі

21 жовтня 2018, Нд. 20:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Великий Stand Up в кінотеатрі у Києві - фото №1 picture
Великий Stand Up в кінотеатрі у Києві - фото №2 picture
Великий Stand Up в кінотеатрі у Києві - фото №3 picture
Великий Stand Up в кінотеатрі у Києві - фото №4 picture
Великий Stand Up в кінотеатрі у Києві - фото №5 picture
Великий Stand Up в кінотеатрі у Києві - фото №6 picture
Великий Stand Up в кінотеатрі у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на Великий Stand Up в кінотеатрі?

1. Завжди нова програма.
2. Смілива і глибока комедія.
3. Всі жарти засновані на реальних подіях, всі збіги з життям - смішні.

Грандіозний вечір стендап-комедії - Великий Stand Up в кінотеатрі!

Stand Up - це завжди смішна, життєва історія, в якій кожен впізнає себе, своїх друзів і посміється над навколишнім світом. По суті, Stand Up - це невеликий комедійний фільм, де сценарій заснований тільки на реальних подіях.

Ми щомісяця зустрічаємося з любителями комедії, щоб прожити і просміяти цей фільм в атмосферному залі «Кінопанорами. Тут немає місця банальностям, тільки справжній Stand Up з коміками, які не раз продемонстрували потужність і глибину своєї комедії!

Щомісяця нові жарти, сильна комедія, тонкі спостереження. У двох слова, справжній стендап.

Біля мікрофону:
- Андрій Колмачевський - переможець «Ліги Сміху» на 1+1, учасник «Відкритого мікрофону» на ТНТ, любить поспілкуватися з залом, особливо якщо у вас смішна професія.
- Антон Тимошенко - двічі переможець шоу «Розсміши коміка», шукає в комедії відповіді на дурниці суспільства, щоб виправдати свої.
- Макс Вишинський - переможець «Розсміши коміка», учасник «Ліги Сміху» на 1+1, розповідає про стосунки й примудряється їх зберегти.
- Бекір Мамедов - переможець шоу «Розсміши коміка», учасник шоу «Комік на мільйон», кримський татарин, який вміє з цього посміятися.
- Єгор Шатайло - переможець 1st Kyiv International StandUp Comedy week, представник альтернативної комедії, любить експериментальний гумор і його наслідки.

Схожі події

Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Підпільний Стендап на Пляжі 20 червня 20:00, Чт Підпільний Стендап на Пляжі Київ, ЮБК від 200 грн. Підпільний Стендап на Пляжі Вже не хочу 20 червня Підпільний Стендап на Пляжі ЮБК Придбати Ні-Просто Стендап / Stand Up 19 червня 20:00, Ср Ні-Просто Стендап / Stand Up Київ, Під Асфальтом Пляж від 120 грн. Ні-Просто Стендап / Stand Up Вже не хочу 19 червня Ні-Просто Стендап / Stand Up Під Асфальтом Пляж Придбати