24-pay-mark Created with Sketch.

"Бомбосховище: чи можливо вижити?"

від 125 ₴

Галерея

Про подiю

Де вас зустріла війна? Одеса, Гостомель, Херсон, Кривий Ріг? Що ви відчували? Що стерлося з пам'яті? Що не можна забувати?

"Бомбосховище: чи можливо вижити?" - це вистава в рамках документального театру Verbatim. Вона висвітлює дослідження специфіки співіснування людей у бомбосховищі. Документальність досягається шляхом використання в сценарії інтерв'ю респондентів, які переживали спільні досвіди війни. Про те як вони зустріли 24 лютого, де були, про що думали, що пам'ятають, про що хочуть забути. Про всі наші спільні страхи та переживання.

Документальна вистава про українців, створена для Євросоюзу. Один показ в Одесі. Театр Ляльок. 29 вересня о 18:00
  • Режисер: А. Любов.
  • Актори: Ю. Харчук, М.Пан, О. Шаврук, Є. Меркулов, А. Поживатенко, А.Влюбчак.

Схожі події

На Русалчин Великдень 12.10, 13.10 На Русалчин Великдень Київ, Київський національний академічний театр оперети від 150 ₴ На Русалчин Великдень 12.10, 13.10 На Русалчин Великдень Київський національний академічний театр оперети Придбати Сильні слабкі жінки 18 липня 18:00, чт Сильні слабкі жінки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 280 ₴ Сильні слабкі жінки Вже не хочу 18 липня Сильні слабкі жінки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої 16 липня 19:00, вт Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої Вже не хочу 16 липня Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати