16 лютого 2019, Сб. 19:00
Центр культури і мистецтв МВС України Київ, вул. Пилипа Орлика, 16/12
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Тільки хіти FRANK FARIAN від "BONEY M Melodies"

Як неможливо розповісти історію рок-н-ролу без «Бітлз», так само неможливо уявити розвиток жанру музики диско без десятиліття «Boney M.». Початок вибухового успіху легендарної групи поклала перша ж пісня, записана в 1974 році експериментувати з новим стилем німецьким музикантом Френком Фаріаном. За роки творчості учасники колективу випустили 9 альбомів і продали близько 200 млн копій синглів, що було відзначено в Книзі рекордів Гіннесса. Це досягнення ніхто не перевершив досі.

Ключовою фігурою в біографії групи був Френк Фаріа. При народженні майбутній продюсер «Boney M.» отримав ім'я Франц Ройтер, але в молодості на хвилі захоплення американським рок-н-ролом змінив його на псевдонім. До моменту створення знаменитого квартету Фаріа вже заробив досвід формування та ведення діяльності колективних проектів, але про запуск нової групи не думав. Його цікавило власну творчість і експерименти з тільки зароджувалися стилем диско.

Підсумком одного з дослідів став запис в грудні 1974 року композиції «Baby Do You Wanna Bump?». В основу танцювального хіта лягла популярна на Ямайці мелодія «Al Capone». Німецьким слухачам пісня теж припала до душі, і на Boney M. - такий псевдонім узяв Фаріа - посипалися запрошення виступити на концертах і в телеефірі.

У будь-якій країні світу кожен знає пісні Boney M. Їхні запальні композиції як і раніше залишаються поза конкуренцією і все також енергійно заводять глядачів танцювати і підспівувати!

Святковий настрій вам гарантовано !!!!