24-pay-mark Created with Sketch.

Boo Williams

23 червня 2018, сб. 23:00
L8 Park Київ, Паркова дорога, 16a
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Boo Williams?

1. Потанцювати під треки, які вже стали класикою на таких лейблах, як Relief Records і амстердамський Rush Hour.
2. Довести танцпол L8 до ейфорії під звуки джазових вібрацій, заводних мелодій і африканських ритмів
3. Бу є видатною постаттю так званої другої хвилі чиказького хаусу

Яке літо без енергійного і веселого чиказького хаусу? - подумали ми і домовилися з Boo Williams пошаманити і, звичним для нього способом за допомогою фірмових джазових вібрацій, заводних мелодій і африканських ритмів довести танцпол L8 до ейфорії.

Він був оточений музикантами, які зробили революцію в танцювальній музиці, ними ж і надихався - Lil Louis, Larry Heard, Robert Owens, Marshall Jefferson, Farley Jackmaster Funk. Він відвідував вечірки з їх участю і незабаром сам став по той бік вертушок в найбільш знакових клубах Чикаго: The Power House, Medusa, The Humming Bird і ін.

Разом зі своїм другом і духовним братом Гленом Андеграундом він створив проект Strictly Jaz Unit, в якому вони спільно придумали свій власний стиль музики і випускають, можливо, кращі музичні твори на хаус-сцені сьогодні. Також під егідою проекту хлопці запустили два лейбла - Strictly Jaz Unit Muzic and Strictly Jaz Unit Extensions і записують незліченні хіти для музичної індустрії. Крім того, Бу, починаючи з 1993 року, видає велику кількість композицій, які вже стали класикою, на таких лейблах, як Relief Records і амстердамський Rush Hour.

Депозит столу від 3000 грн, при цьому вхід для 3 осіб безкоштовний

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати