24-pay-mark Created with Sketch.

БГ. Весна. Музика. Бесіда

6 червня 2021, нд. 19:00-20:00
Equides Club Київ, Київська область, Лісники , вул. Чапаєва 36
від 1840 ₴
від 1840 ₴

Про подiю

Концерт перенесено з 21 березня на 6 червня 2021. Квитки дійсні

БГ. Весна. Музика. Бесіда у Києві! 6 червня в Equides Club у Києві відбудеться VIP-концерт Бориса Гребенщикова «Весна. Музика. Бесіда».

Чому варто піти на концерт Бориса Гребенщикова «Весна. Музика. Бесіда» в Києві?

  1. Зустріч з легендою у респектабельному заміському клубі.
  2. Затишна атмосфера події, що надихає та дарує яскраві емоції.
  3. Відомі хіти БГ у неочікуваному аранжуванні.

Спеціальний концерт Бориса Гребенщикова в Києві

6 червня запрошуємо вас до Equides Club на ексклюзивний концерт Бориса Гребенщикова «Весна. Музика. Бесіда». Культовий музикант, що за життя став легендою, подарує незабутній вечір українській публіці.

Поспішайте замовити квитки.

VIP-програма для вас: БГ. Весна. Музика. Бесіда – у Equides Club

Особлива програма «Весна. Музика. Бесіда» сповнить простори клубу вашими улюбленими мелодіями й чіпкими текстами БГ. У виконанні неперевершеного артиста прозвучать найвідоміші композиції, а також пісня «Двери травы» в неочікуваному музичному оформленні. Саме таке аранжування, на думку Бориса Гребенщикова, є найбільш правильним і живим.

Обов’язково буде і дружнє спілкування з публікою. Музикант дасть відповіді на ваші головні запитання.

Де купити квитки на концерт Бориса Гребенщикова в Києві?

Квитки на концерт БГ «Весна. Музика. Бесіда» можна оформити онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати