Творчий вечір БГ в музеї

14 жовтня 2019, Пн. 19:00
від 750 грн.
від 750 грн.

Про подiю

МУЗИКА-СПІЛКУВАННЯ-ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Творчий вечір БГ до закриття виставки живопису "Хто тут" тривала в Одесі 1,5 місяці

Без попередніх анонсів і планування, БГ зіграє позачерговий "Домашній Концерт" в Одесі. Подія відбудеться 14 вересня в Одеському музеї західного і східного мистецтва. Сет-лист цього концерту буде, як завжди, непередбачуваним і неповторним. Борис Борисович і команда музикантів зіграють кілька десятків пісень, які традиційно оберуть за годину до концерту.
Тому очікуємо і пісні 70-х, і відомі гімни покоління, а можливо і зовсім нові композиції.

Домашній концерт БГ в Одесі - це хіти десятиліть, нові пісні і теплі бесіди з аудиторією. Це буде унікальна подія, особлива зустріч Бориса Борисовича зі своїми одеськими слухачами, ще одну подорож на "зворотню сторону реальності" разом.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати