Борис Гребенщиков, 65

15 червня 2019, Сб. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 550 грн.
від 550 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Бориса Гребенщикова?

1. Ювілейний концерт: батькові російського року Борису Гребенщикову виповнюється 65!
2. На сцені жива легенда!
3. Творчість групи поза віком і умовностей, об'єднує всіх, хто любить гарну музику зі змістом!

Борис Борисович Гребенщиков і група "Акваріум" повертаються до Одеси, де виступлять 15 червня Театрі Опери та балету. Концерт приурочений пам'ятної дати - легендарному музикантові виповнюється 65 років, з яких 47 він виступає в якості незмінного ватажка кращої арт-рок команди на всьому пострадянському просторі.

Не буде перебільшенням назвати "Акваріум" однією з найпопулярніших груп. Народна любов до їхньої творчості так велика, що вже протягом 46 років музиканти дозволяють собі невпинно експериментувати зі звуком, формою і подачею. Такий ступенем довіри слухачів мають лічені команди, а як влучно висловилася одна видання: "Акваріум - жива легенда, наші Rolling Stones і Боб Ділан в одній особі". В репертуарі Бориса Гребенщикова є три пісні, знайомі кожному відданому слухачеві, але які жодного разу, за словами самого музиканта, чи не були записані правильно. Йдеться про "Не витрачай час", "Для тих хто закоханий" і "Двері Трави" - на честь останньої названа концертна програма БГ. Від них все ще відчувається жар полуденного сонця Махачкали, де пісні були написані, і розслаблена атмосфера справжнього реггі. Борис Гребенщиков один з родоначальників російської рок-музики, Поет з великої літери, композитор, співак, гітарист, бард, письменник і журналіст.Боріс Борисович Гребенщиков підтверджує стару думку, що талановита людина талановита в усьому.

Святкування ювілею на сцені - славна традиція для музикантів, а для глядачів це душевний концерт, де в приємній атмосфері можна насолодитися півстолітнім творчим доробком БГ і групи Акваріум.