Божевільний

18 червня 2018, Пн. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Божевільний»?

1. На сцену в рамках «Андріївського Фесту» вийдуть актори з Литви.
2. Вистава розповість про місце людини в суспільстві.
3. «Божевільний» – складний твір Миколи Васильовича Гоголя. І тільки сміливі актори можуть взятися за його постановку.

18 червня в Театрі на Липках – гості з Литви, Литовський міський театр із виставою «Божевільний». Не пропустіть!

В основі постановки – сюжет повісті Миколи Гоголя. Акторам доведеться розкрити непросту тему взаємин людини і суспільства. Що тягнуть за собою спроби бути «як усі», бути «адекватним»? Очевидно, втрату особистої гідності. Але, як видно з твору, подібне прагнення робить людину радикальною в поглядах і озлоблює проти тих, кого ми називаємо диваками. Розчиняючись у суспільстві, людина обростає манією величі і стає небезпечною для оточуючих.

Режисер – Оскарас Коршуновас. Роль Божевільного виконує Еймантас Пакалка. Йому належить зіграти воістину складну роль. І це буде надзвичайно цікаво для глядача. Чекаємо на вас!

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 09 жовтня 19:00, Вт Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора, Київ від 150 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 09 жовтня Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора Придбати Фіксі Шоу 13 жовтня 16:00, Сб Фіксі Шоу ПК Березіль, Тернопіль від 100 грн. Фіксі Шоу Вже не хочу 13 жовтня Фіксі Шоу ПК Березіль Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 250 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати